Kahl. Подрібнення відходів деревообробки як у сухому, так і у вологому стані

СТАТЬЯ ИЗ РУБРИКИ: «БИОЭНЕРГЕТИКА»

Компанія Amandus Kahl GmbH & Co. KG (Гамбург) заснована у 1876 році і сьогодні це потужне підприємство, оснащене сучасним металообробним устаткуванням, що відповідає найвищим вимогам якості продукції власного виробництва. Важливий момент — усі основні машини виготовляються безпосередньо на заводі в м. Райнбек (Гамбург), тобто дійсно «виготовлено в Німеччині»

Головне в роботі компанії те, що клієнту може бути запропоновано як комплекс­не технологічне рішення, так і вирішення локальних завдань вже існуючого виробництва. Одним із прикладів інноваційних розробок від компанії Amandus Kahl є вдосконалення технології бігункового подрібнення. Фахівці фірми перетворили прес з плоскою матрицею на бігунковий подрібнювач з перфорованою матрицею, на якому можна переробляти вологу деревну щепу категорій G30 і G50.

Головною особливістю технології, яка в першу чергу привертає увагу потенційного споживача, є можливість роботи з вологою сировиною. Практичне використання доводить, що продуктивність бігункового подрібнювача збільшується з підвищенням вологості сировини. Навіть з дуже вологою деревиною складнощів при подрібненні не виникає. Модельний ряд подрібнювачів даного типу розрахований на продуктивність від 1 до 40 т/год.

  • До основних переваг бігункових подрібнювачів Amandus Kahl у порівнянні з молотковими належать:
  • суттєво менші витрати енергії на 1 т продукції;
  • значно менші експлуатаційні витрати;
  • тихий хід при експлуатації — навіть при повному навантаженні;
  • невелика виробнича площа.

Якщо ви готуєте сировину для гранулювання, то можна відмовитися від подальшого тонкого подрібнення на звичайній молотковій дробарці, оскільки сировина, оброблена бігунковими подрібнювачами, після попередньої сушки чудово піддається гранулюванню.

Запровадивши технологію волого подрібнення, а також використовуючи конструктивні особливості, ви зможете додатково заощадити на аспірації, циклонах та фільтрах, які в даному випадку не потрібні. До того ж, як результат — відсутність шкідливих викидів і зменшення кількості небажаних гостей на вашому підприємстві.

За результатами виставки BioEnergy Europe, що проводилась у 2009 р. у Ганновері, бігунковий подрібнювач Amandus Kahl відзначено премією за новаторство Німецьким агропромисловим видавництвом DLV.

Виробнича програма компанії розвивається завдяки безперервним інноваціям. Набутий десятиліттями досвід у поєднанні з упровадженням сучасних наукових розробок робить компанію одним з безумовних лідерів виробництва обладнання для деревопереробної галузі.

Загалом у галузі переробки деревини компанія Amandus Kahl пропонує:

  • модульні сушильні комплекси стріч­кового типу;
  • преси-гранулятори з плоскою матрицею;
  • установки для охолодження гранул;
  • автоматизовані системи управління та візуалізацію процесу.

Якість обладнання і всебічна підтримка, яку ви матимете, співпрацюючи з офіційним представником KAHL в Україні ТОВ «ІНВОЛД», дозволить вашому виробництву отримати додаткові конкурентні переваги при подальшому розвитку бізнесу.


Офіційний представник KAHL в Україні
ТОВ «ІНВОЛД»

02660, Україна, Київ, вул. Віскозна, 17, оф. 22
тел.: +380 44 383 42 12, моб. тел. +380 96 458 50 03
e-mail: info_inworld@ukr.net
www.inworld.com.ua

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.