АгроТехСервіс 2017. Перші підсумки

СТАТЬЯ ИЗ РУБРИКИ: «СОБЫТИЯ»

16 агропромислова спеціалізована виставка «АгроТехСервіс 2017»

У виставковому центрі «Козак-Палац» відбулася 16 агропромислова спеціалізована виставка «АгроТехСервіс 2017». Захід був організований Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Запорізької облдержадміністрації, Комітету підприємців агропромислового комплексу при ТПП України, профільних відомств та асоціацій

Близько 80 компаній агропромислового сектора презентували власну продукцію, а також відомі закордонні марки. Деякі з них уклали контракти та знайшли покупців безпосередньо протягом трьох виставкових днів.

Демонструвалися продукція сільськогосподарського машинобудування, мінітехніка та запчастини, технології зберігання, переробки та транспортування с/г продукції, засоби малої механізації, агрохімія, добрива, інструмент, посівний матеріал, технології тваринництва, птахівництва та рослинництва.

На виставку «АгроТехСервіс» завітав віце-консул Генерального Консульства Республіки Польща в Харкові пан Владимеж Лещинський. Вітаючи учасників, дипломат відзначив високий рівень сільгосптехніки, представленої на виставці, та поділився планами з організації презентації польських компаній у Запоріжжі, що зацікавлені в партнерстві з українськими колегами. «Співпраця між польськими та українськими підприємствами в галузі сільгоспвиробництва може бути дуже цікавою та корисною для обох сторін», — зазначив пан Лещинський.

В урочистому відкритті першого виставкового заходу весняного сезону — 2017 взяли участь голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу та сільгоспвиробництва Запорізької облради Катерина Луценко, в. о. директора департаменту АПК Запорізької ОДА Андрій Поляков, виконавчий директор ЗОСПП (Р) «Потенціал» Валерій Крайній, голова асоціації «Укрсадпром» Дмитро Крошка, член Асоціації адвокатів України Максим Олексіюк, директор компанії «Агро-Сервіс» Микола Бандура.

Віце-президент Запорізької торгово-промислової палати Дмитро Антонюк подякував партнерам та учасникам виставки за надійну підтримку та зацікавленість у реалізації виставкового проекту. На завершення урочистостей за плідну та надійну співпрацю було нагороджено партнерів виставки «АгроТехСервіс» — асоціацію «Укрсадпром» і Всеукраїнську громадську організацію «Асоціація адвокатів України». За їх безпосередньою участю в рамках виставки було організовано «круглий стіл» з податкових і земельних питань та конференцію «Садівництво та ягідництво».

— Відомо, що минулий рік був дуже насичений змінами в законодавстві, — зазначив член Асоціації адвокатів України Максим Олексіюк. — Почали діяти нові правила нормативно-­грошової оцінки землі, є багато новин у сфері оподаткування, ПДВ у сільському господарстві, — ми поділимося своїм досвідом під час семінару. Адже, щоб бути ефективними і сучасними, аграріям треба знати ці питання, тоді їх бізнес зазнаватиме якомога менше негативних впливів.

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.