Весняний Будівельний Форум: місце зустрічі змінити не можна

СТАТЬЯ ИЗ РУБРИКИ: «СОБЫТИЯ»

Міжнародна виставка «БудЕКСПО-весна – 2017»

Будівельна весна розпочалась у Львові з найбільшої будівельної події на Західній Україні — Весняного Будівельного Форуму. Вкотре наш професійний майданчик є платформою для зустрічі влади, бізнесу, виробничих компаній та кінцевого споживача. Будівельна галузь активно розвивається і потребує єдиного та незмінного майданчика, яким є Весняний Будівельний Форум

Форум поєднав три події: XXXV Міжнародну виставку «БудЕКСПО-весна – 2017», XII Спеціалізовану виставку «Вікна. Двері. Дах» і II Спеціальну експозицію «Ярмарок новобудов».

Подія відбулася 21–24 березня 2017 р. у новому приміщенні — сучасному виставковому центрі «Південний-ЕКСПО» за адресою: м. Львів, вул. Щирецька, 36.

Весняний Будівельний Форум активно підтримали ряд професійних асоціацій та організацій. Генеральним Партнером Форуму стала компанія ROYAL CONSTRUCT — виробник енергоефективних стінових модулів. Відтак, традиційно, вже багато років поспіль офіційним партнером заходу є компанія REHAU — світовий лідер у виробництві продукції з полімерів. Наш захід підтримали Конфедерація будівельників України, Всеукраїнська спілка виробників будівельних матеріалів, Національна Спілка архітекторів України, Асоціація будівельників «Будіндустрія», Асоціа­ція виробників пінопласту, Асоціація виробників вікон та фасадів, Агенція європейських інновацій та ін.

Цьогоріч на площі більше 2500 кв. м зібралися понад 120 компаній, з яких 30% — товаровиробники з усіх регіонів України. Також були присутні компанії з Республіки Польща, Республіки Білорусь, Італії та Швеції. Кожного року Будівельний Форум викликає великий інтерес з боку нових компаній та демонструє збільшення виставкової площі.

У 2017 р. Весняний Будівельний Форум представив усю різноманітність послуг і продукції ринку будівництва. Вдруге успішно пройшов «Ярмарок новобудов», офіційним спонсором якого стала компанія Avalon Inc. На Ярмарку можна було ознайомитися з індивідуальними ціновими пропозиціями на квартири в новобудовах від компаній-забудовників, зокрема: компанія Avalon Inc., MS Imperial, «Девелоперська компанія Валенс», компанія «Квітка», «Моя країна», ЖК «Добра оселя», Greenville House, «Місто трав»,будівельна компанія «Глобус Експрес» в реальному часі продемонстрували переваги своїх житлових комплексів та підготувалися до події дуже ефективно, у кожної компанії був свій неповторний, індивідуальний стенд.

Для відвідувача було запропоновано широкий асортимент будівельних та оздоб­лювальних матеріалів, енергозберігаючі технології, вікна та двері, системи утеплення, покрівельні матеріали, цікаві дизайнерські ідеї, архітектурні рішення, З приємністю відзначаємо, що третина компаній — це нові імена для Будівельного Форуму. Зокрема, гвинтові фундаменти продемонструвала компанія «Ефект­Буд»; «Ваша тераса» презентувала фасадний планкен з дерева, терасну дошку; комплекс покрівельних матеріалів представили компанії: ТОВ «Прушиньскі», виробник пінопласту, профнастилу та металочерепиці — компанія «ЄвробудВестТрейд», компанія «Креатон Україна» та «БМ Рубін» — один з провідних виробників металочерепиці, «Квантум Електрик» — український виробник, який займається розробкою та виробництвом економічних, ефективних і безпечних приладів опалення,також взяв участь у форумі.

Відвідувачам був представлений широкий вибір газо- та пінобетонних блоків від різних виробників — як вітчизняних, так і іноземних, а саме: компанія «ВЕЛЛЕР» є офіційним представником базальтової вати ТМ «БЕЛТЕП» (Республіка Білорусь, м. Гомель)в Україні та газобетонних блоків ТМ «СТОУНЛАЙТ» (Україна, м. Бровари) у Львові та Львівській області; Solbet Sp. z o. o. — концерн з Республіки Польща — є нашим постійним учасником; компанія «Максимус Центр» — офіційний дилер низки виробників будівельної продукції: газобетону (Орієнтир Буделемент — Stonelight; Xella Polska — Ytong, Multipor); клінкерної цегли («Керамейя», Röben, «Білоцерківська цегла»); мінеральної вати («Термолайф», Knauf Insulation); мансардних вікон Fakro; натуральної черепиці (Creaton, Röben); водостічних систем Galeco.

Постійним учасником Будівельного Форуму є компанія «Сервус», яка спеціалізується на каркасному будівництві.

Цього року експозиція виставки «Вікна. Двері. Дах» значно розширилася та поповнилася новими компаніями і водночас відомими брендами в Україні: вікна з профілю REHAU, компанія «Модерн-ХХI» представила широкий асортимент віконних конструкцій, склопакети, дерев’яні та алюмінієві вікна. Також учасником виставки стала компанія «Вікна­град» — виробник вікон, який має 17-річний досвід роботи на ринку. Технічні рішення та легкість, естетика і функціональність — усе це поєднано у вікнах від компанії «Реноме-Партнер»,яка представила ТМ «ВІКНОВА»; комфортний клімат в оселі разом зі своїми вікнами, які ще й є вишуканим та стильним доповненням до інтер’єру, презентувала компанія «ВікноПлюс»; відомий бренд Viknaroff — один з найбільших виробників металопластикових конструкцій — познайомив нас з різновидами своєї продукції.

Завжди активно на Форумі представлені системи опалення, утеплення будинку, оскільки питання енергозбереження на теперішній час дуже актуальне і є нагальна потреба економити електроенергію. Тож учасники пропонують ефективні рішення, а саме: технології у цій сфері запропонувала компанія «НІБЕ-Україна» з тепловими насосами NIBE зі Швеції; твердопаливні котли представив вітчизняний виробник — компанія «Металіст»; Lemberg Industrial Park презентувала твердопаливні котли ТМ LIP; ефективні рішення щодо економного обі­гріву будинку запропонувала фірма DIMOL, «Теплокрам» і т. ін.

У цьому році новий учасник Форуму — компанія «Інтербудтехніка» — продемонструвала техніку для будівництва доріг, мостів, тунелів, а ліфтова компанія OTIS порадила компаніям-забудовникам встановлювати в новобудовах саме ліфти високої якості українського виробництва. Власникам приватних осель компанія «Шилд Україна» запропонувала різні види покриття для басейнів, а «Дім вентиляції» допоміг розібратися в перевагах якісної вентиляції та кондиціонування.

У рамках Весняного Будівельного Форуму була створена дуже цікава та насичена програма супутніх заходів, зокрема Українська Рада із «зеленого будівництва» провела конференцію за участю представників Генерального Партнера компанії Royal Construct, Національної Спілки архітекторів України, на якій було обговорено нові тренди в багатоповерховому будівництві. Представниками Конфедерації будівельників України в рамках дискусії обговорювалося питання щодо впровадження будівельних норм, змін і перспектив. У обговоренні брали участь представники Міністерства регіональної політики, Європейського банку реконструкції та розвитку, керівництво УДНДІПМ «ДІПРОМІСТО» імені Ю. М. Білоконя та ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій».

Весняний Будівельний Форум — ідеальне місце для встановлення зв’язків, укладання контрактів між організаціями, підприємствами, фірмами-постачальниками і споживачами будівельних матеріалів та послуг, а Ярмарок новобудов — це можливість змінити якість свого житла, придбавши нову квартиру.

Основною метою проведення Форуму є впровадження новітніх технології в інфраструктуру міста й області та в розвиток віт­чизняної будівельної галузі.


Організатор: ПрАТ «Гал-ЕКСПО»

http://www.galexpo.com.ua/budvesna/

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.