LEUCO: ОБРОБКА НОВИХ МАТЕРІАЛІВ — МИ ЗНАЄМО ЯК!

СТАТЬЯ ИЗ РУБРИКИ: «ИНСТРУМЕНТ»

Розмаїття та індивідуальність — тенденції, які нині охопили все наше суспільство. Уже тривалий час ці тренди працюють і в обробній та меблевій промисловості. Із цим розмаїттям зіткнулись і ми.

Кінцевий споживач нині вимагає індивідуального підходу, напри­клад можливості власної конфігурації меблів та кухонь, практич­ності їх використання в повсякденному житті та водночас ви­шуканого дизайну. Стосовно обробки матеріалів це означає, що лю­ди вже не використовують лише дерево. Відтепер деревина служить тільки як сировинний матеріал або поєднується з іншими матеріала­ми. На ринку з’являються конструкційні, високоглянцеві та Feelwood панелі, а також матеріали з додатковими функціями, наприклад та­кі, на яких не залишається відбитків, та магнітні дошки. Для того, щоб поєднати дизайн і функціональність, матеріали комбінуються. Так з’являються, зокрема, панелі з поверхнею, на якій не залишається від­битків. А оскільки кожен з цих композиційних матеріалів виготовле­ний суто індивідуально, обробити ці матеріали зовсім нелегко. LEUCO, як виробник інструментів, працює над розширенням своїх ноу-хау для обробки цих нових матеріалів у тісній співпраці з їх виробника­ми та кінцевими споживачами. Наша мета — запропонувати користу­вачам доступне та економічно вигідне рішення зі стандартної лінійки інструментів. Саме тому LEUCO не тільки визначає найкращу геоме­трію різця, але й надає інформацію про ідеальну швидкість різання та подачу матеріалу. Вже зараз на веб-сайті LEUCO доступні для заванта­ження різні інструкції з обробки спеціально розроблених матеріалів.

Різні стандартні інструменти LEUCO можуть «розв’язати пробле­ми», які виникають при обробці вимогливих композитних матеріалів, з акцентом на якість та продуктивність. Відзначимо в цьому наші нові інструменти: пили Q‑Cut, фрези DIAREX airFace та свердла Light.

Оскільки кожен матеріал потребує індивідуального підходу в об­робці, а їх різноманіття буде лише збільшуватися, LEUCO продовжу­ватиме проводити тестування нових матеріалів, рекомендуватиме підходящі інструменти або створюватиме нові.

Розмаїття матеріалів для LEUCO дає можливість продовжувати оптимізувати знання про інструменти та рішення. Це наш шанс ви­різнитися серед конкурентів і створити для клієнтів щось абсолют­но нове. Разом ми зможемо перетворити розмаїття матеріалів у можливості!

Інноваційний інструмент для нових матеріалів на LIGNA‑2019

Нові матеріали, що використовуються в меблевій промисло­вості, — це нові завдання для інструменту. Сьогодні плити, які засто­совуються для виробництва меблів, мають безліч нових покриттів. У багатьох випадках їхні фізичні властивості значно відрізняються від деревини.

З останніми інноваційними рішеннями у сфері інструменту, які пропонує LEUCO меблярам і деревообробникам, можна ознайоми­тись на виставці LIGNA‑2019. Компанія представить велику кількість різних інструментів, призначених для вирішення будь-яких завдань.

LEUCO презентує нові дискові пилки для розкрою магнітних плит, плит з покриттям HPL, мультиплексу, високоглянцевих панелей і плит, покритих алюмінієм або іншими металами. Вперше буде пред­ставлено нову твердосплавну дискову пилку для розкрою пластмас, яка не залишає рисок і відколів.

На стенді LEUCO будуть інструменти лінійки p‑System та airFace, а також нові високостійкі кінцеві фрези, призначені для обробки абразивних матеріалів. Усім, хто зіткнувся з проблемами при обробці нового матеріалу, радимо захопити на виставку із собою його зразок. Міжнародна команда експертів LEUCO підбере рішення для розпилю­вання, фрезерування та свердління «неподатливих» матеріалів.

Ми чекаємо вас на виставці LIGNA з 27 по 31 травня на стенді H15 F34.


Про компанію LEUCO

 

LEUCO є одним із провідних світових виробників твердосплавного й алмазного різального інструменту для обробки деревини та пласт­мас. Інструменти LEUCO використовуються в усьому технологічному ланцюжку деревообробної та меблевої промисловості, від сировини до кінцевого продукту. LEUCO пропонує інструменти для обробки ма­сивної деревини, матеріалів на основі дерева, пластмас і кольорових металів. У 2018 році компанія отримала німецьку інноваційну премію за фрези p‑System і лінійку дискових пилок nn-System.


Тел.: 0 800 408 800

(безкоштовно по Україні)

www.leuco.com.ua

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.