Klingspor - Жовтий. Надійний. Довговічний. 125 років на варті ваших інтересів.

СТАТЬЯ ИЗ РУБРИКИ: «ИНСТРУМЕНТ»

Професіоналам від професіоналів.

У нашому динамічному високотехнологічному світі не обійтися без  образивної обробки та шліфування. Цей найдавніший процес наздоганяє нас у кріслі стоматолога, дарує блиск дорогоцінному каменю в обручці на жіночій руці, забезпечує ідеальне покриття годинника на чоловічому зап’ястку. Без нього не виготовити побутової техніки, тим більше — не зробити автомобіль, локомотив, надзвуковий літак і космічний корабель. Абразивні інструменти потрібні домашнім умільцям і великим промисловим корпораціям. Попит на них тільки зростає, що підтверджує переконлива історія успіху всесвітньо відомого виробника — німецької компанії Klingspor.

У 2018 році Klingspor відзначив своє 125-річчя. Рівно стільки ж часу триває вдосконалення продукції цього бренда. І хоча сьогодні вона досягла найвищого рівня якості, точності та стійкості, компанія не має наміру зупинятися на досягнутому. У Klingspor — міцний авторитет виробника бездоганного інструменту для будь-яких операцій. Він відзначений знаком oSa® — авторитетним свідоцтвом найвищої надійності та безпеки під час роботи. Серед декількох десятків тисяч зразків інструменту, створеного тут, обов’язково знайдеться ідеальне рішення завдань для кожного клієнта, які б матеріали він не обробляв. При цьому компанія рівною мірою піклується і про виробничників, які експлуатують її високошвидкісні відрізні, шліфувальні, пелюсткові круги, і про навколишнє середовище. Ціль — створити надійну систему його захисту, використовувати ресурси максимально дбайливо та ефективно.

БАГАТОВАРІАНТНІСТЬ ВИКОНАННЯ ТА РІЗНОМАНІТТЯ ФОРМИ

На сьогодні асортимент продукції Klingspor нараховує більше 50 000 абразивних інструментів для шліфування, різання, фрезерування, полірування та обдирання. Така широка різноманітність продукції дозволяє запропонувати користувачам індивідуальне рішення для їхніх конкретних завдань, що підвищує ефективність використання інструменту, скорочує непродуктивні витрати часу та, зрештою, впливає на зниження собівартості.

Klingspor випускає таку продукцію з найрізноманітнішими фізичними властивостями:

• відрізні та зачисні абразивні круги;

• рулони;

• безкінечні стрічки;

• шліфувальні листи;

• фіброві круги;

• пелюсткові тарілкові круги;

• пелюсткові круги і головки;

• швидкозамінні круги;

• твердосплавні борфрези;

• еластичні абразивні матеріали;

• алмазний інструмент.

Незалежно від того, який матеріал вам потрібно обробити, високоякісні вироби компанії Klingspor задовільнять навіть найвищі вимоги до якості поверхні, терміну служби та продуктивності обробки:

Мінеральні матеріали

Різання, шліфування, свердління: обробка мінеральних будівельних матеріалів, наприклад каменю, бетону, асфальту та природного каменю, впродовж багатьох років належить до наших основних спеціалізацій.

Деревина й матеріал з деревини

Усі види шліфування деревини: від чорнової первинної до фінішної обробки, від шліфування поверхонь та країв до шліфування профілів для оснащення верстатів та для роботи вручну.

Лак і фарби

Продукція, що випускається у всіх галузях промислового виробництва, обов’язково має покриття, що виконує захисну та/або естетичну функцію. Абразивні матеріали Klingspor для шліфування пофарбованих і шпакльованих поверхонь, а також для видалення старої фарби, ідеально підходять як для роботи вручну, так і для оснащення верстатів з різним ступенем автоматизації.

Чорні, кольорові метали та сплави.

Леговані сталі

Шліфування й різання металів — це, як правило, непросте завдання. Правильний вибір інструменту, його фізичних властивостей і абразивного матеріалу гарантує не тільки виконання поставленого завдання, але і його найбільш ефективну реалізацію незалежно від властивостей оброблюваного металу.

Скло та кераміка

На всіх стадіях обробки крихких твердих матеріалів, наприклад, скла та кераміки, необхідний високоякісний, надійний і точний інструмент, який Klingspor пропонує в різноманітному асортименті.

Пластмаса, гума, шкіра

Абразивні матеріали призначені для обробки виробів із пластмаси, гуми або шкіри, дозволяють рівномірно й оптимально шліфувати їх поверхню незалежно від форми виробу.

БЕЗДОГАННИЙ ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОЇ ОПЕРАЦІЇ

Яку б техніку чи технологію ви б не використовували для різання, зняття матеріалу, полірування або шліфування, абразивні матеріали Klingspor забезпечать найвищу продуктивність і якісний результат.

Різання

У багатьох галузях промисловості, де необхідно швидке й економічне різання матеріалів, інструмент Klingspor просто незамінний. При цьому безпека використання високообертових відрізних кругів не менш важлива, ніж довговічність їхньої роботи. Абразивний інструмент компанії відповідає найвищим стандартам безпеки. Це підтверджують сертифікати oSa® — організації, яка регламентує безпеку виробів із абразивів, а також ЕN 12413:1999 «Вимоги безпеки для абразивної продукції на зв’язці».

Зняття матеріалу

Головною властивістю інструменту для зняття матеріалу є агресивний вплив і зняття якомога більшої кількості матеріалу при незначному силовому навантаженні.

Полірування

При поліруванні важливо, щоб поверхні мали низьку шорсткість і були рівномірно оброблені, а також важлива стабільність результату. Klingspor невпинно вдосконалює свій інструмент для того, щоб користувачі одержували необхідний результат з мінімальними витратами.

СУЧАСНЕ ВИРОБНИЦТВО ТА ДОСВІД

Шлях, пройдений компанією за 125 років, — не тільки доказ успішності Klingspor. Це свідчить, що досвід, накопичений за ці роки, сьогодні вже став частиною світової скарбниці знань про виробництво абразивного інструменту. Сьогодні всі інновації фірми стартують із відділу досліджень і розробок, розташованого в м. Хайгер (Haiger) у Німеччині. Його високо кваліфіковані співробітники, а також сучасне оснащення лабораторій, цехів і тестових площадок забезпечують безперервне вдосконалення виготовленої продукції, що створює основу якості та надійності інструментів. Сьогодні Klingspor є глобальним промисловим гігантом, інтереси і продукцію якого представляють 36 офісів у всьому світі. Виробничі приміщення компанії вражають ультрасучасним машинним парком і висококваліфікованим персоналом. Висока якість інструменту відслідковується на всіх етапах виробничого ланцюга: від вхідного контролю сировини до перевірки продукції перед відвантаженням клієнтам.

Корпоративні принципи

Klingspor — це потужне інноваційне сімейне підприємство, що постачає свою продукцію на всі континенти. Основним напрямком його діяльності є виробництво абразивних матеріалів на гнучкій основі, відрізних і зачисних шліфувальних кругів, а також алмазного інструменту. Головною метою підприємства є задоволення потреб клієнтів. Тому будь-яке прий няте тут рішення грунтується на таких принципах:

◆Незмінно висока якість продукції. Випускаючи висококласний, але доступний за ціною конкурентоспроможний інструмент під марками «Klingspor» і «Kronenflex», компанія заслужено займає вагоме місце серед провідних світових виробників продукції інструментального призначення.

◆До компаній, які постачають Klingspor свої товари й послуги, висуваються ті ж вимоги щодо якості комплектуючих і захисту навколишнього середовища, що пред’являє Klingspor до своєї продукції.

◆Безумовна кваліфікована технічна консультація клієнтів для оптимального використання процесів обробки.

◆Індивідуальна підтримка та надійна логістика для клієнтів.

◆Максимальна безпека експлуатації інструменту.

◆Постійне поліпшення процесів і продукції. Ціль — робота без помилок.

◆Система керування Klingspor насамперед орієнтована на якість, захист навколишнього середовища та безпеку праці.

◆Дбайливе використання матеріальних ресурсів, зниження споживання енергії та викидів CO2.

◆Виробництво більш зручної, ефективної та якісної продукції завдяки постійному вдосконаленню.

◆Відповідність робочого місця законодавчим вимогам з ергономіки та безпеки.

◆Відповідальність кожного співробітника за якість виконаної роботи.

◆Мотивація співробітників для підвищення кваліфікації та досягнення цілей.

◆Суворе дотримання законів і положень на всіх підприємствах Klingspor.

◆Компанії концерну Klingspor є не від’ємною частиною міжнародної групи компаній. Загальний результат є вирішальним.

◆Дотримання всіма підприємствами концерну корпоративних принципів Klingspor.

Тренінги

У навчальному центрі клієнти й співробітники отримують теоретичні знання і практичні навички для оптимального використання абразивного інструменту. Досвідчені фахівці пропонують рішення конкретних технічних завдань, що стоять перед користувачами. Під час практичних занять використовується широкий спектр абразивних матеріалів. Навчання проходить з використанням як стаціонарного, так і ручного обладнання.

Галузеві об’єднання та сертифікація

Klingspor є активним членом таких галузевих об’єднань, що засвідчують високі експлуатаційні характеристики виготовленого інструменту:

DIN — Німецький інститут по стандартизації (Deutsches Institut fur Normung);

DGQ — Німецьке товариство якості (Deutsche Gesellschaft fur Qualitat);

FGS — Науково-дослідне товариство шліфувальної техніки (Forschungsgemeinschaft Schleiftechnik);

FEPA — Федерація європейських виробників абразивних виробів (Federation of the European Producers of Abrasives);

oSa®: Організація з безпеки абразивних виробів (Organization for the Safety of Abrasives);

VDS — Асоціація німецьких заводів з виробництва абразивних матеріалів (Verband Deutscher Schleifmittelwerke e. V.).

oSa® — центр компетенції безпеки абразивних матеріалів

Klingspor є членом-засновником oSa®. Організація з безпеки абразивних матеріалів (Organization for the Safety of Abrasives) є добровільним об’єднанням виробників абразивних матеріалів. Вона зобов’язалася виконувати європейські норми безпеки для шліфувальних інструментів і дотримуватися більш суворих правил виробництва та перевірки. oSa® підтверджує виконання цього добровільного обов’язку наданням захищеного по всьому світі товарного знака. Це означає підвищену надійність використання для користувача та знижений ризик відповідальності для продавця.

7 критеріїв безпеки oSa®:

◆Добровільне зобов’язання виробника.

◆Наявне випробувальне обладнання та компетентність співробітників виробника у сфері тестування на власних майданчиках.

◆Сертифікована система управління якістю з документально підтвердженими процесами.

◆Незалежне тестування продукції.

◆Незалежний аудит безпеки, який проводять зовнішні експерти.

◆Регулярний контроль виробництва та моніторинг продукції.

◆Безпека завдяки відстеженню всіх етапів виробництва.


Ми завжди готові прийти на допомогу та відповісти на ваші питання:

по телефону:

+38 032 242 92 00, факс: +38 032 242 92 99

електронною поштою:

info@klingspor.ua 

особисто:

ТОВ «Клінгспор», вул. Львівська, 2б,

м. Великі Мости,

Сокальський район,

Львівська область, 80074, Україна.

Похожие статьи


Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.