Найти свежие новости промышленности и новости оборудования вы сможете на нашем ресурсе «Оборудование и инструмент для профессионалов». Новейшие технологии, передовые разработки в области станков металлообработки и деревообработки, помогут вам быть в курсе новых технологий. Это самые разнообразные статьи и новости, прочитав которые, вы будете в курсе последних событий.

 

Промышленность развивается очень стремительно. Это одна из самых прибыльных и востребованных сфер в нашей стране. На ней основывается львиная доля доходов в государственный бюджет. Новости промышленности дают вам представлении о завтрашнем дне. Если металлургия развивается и успешно экспортируется, значит, растет ВВП и уровень доходов в целом.

 

Новости оборудования и передовых технологий расскажут о том, какие прогрессы есть в мире. Ученые изобретают все новые и новые технологии, чтобы жить стало проще. Электромобили, солнечные батареи и альтернативные источники тепла, которые создали за последнее время, все это есть на страницах нашего портала. Окунитесь в мир технологий и почувствуйте себя всесторонне развитым и подкованным.

 

Вопрос об улучшении качества металлообработки и деревообработки встает на важных совещаниях во всем мире. Если вы будете владеть данным багажом знаний, ваш авторитет вырастет в глазах окружающих. Быть в центре подобного рода событий вам помогут наши новости промышленности и новости оборудования. Заходите к нам регулярно, и вы точно сможете определиться, какой бизнес прибыльный? Какие новые технологии сейчас набирают обороты?

 

Ваши знания – наша цель. Мы публикуем последние бизнес-новости, чтобы вы могли определиться, какой бизнес сейчас стоит открывать? Во что целесообразно вкладывать большие суммы денег? Ведь инвесторы нередко сталкиваются с подобного рода вопросами. Вам будут предлагать различные проекты, но прочитав наши новости промышленности и новости оборудования, вы сможете сделать правильный выбор в пользу своего будущего.

 

Интервью с политиками, полезные советы от успешных людей и много сопутствующей информации есть у нас в обзорах. Ориентируйтесь на мнение экспертов в интересующей вас отрасли, и вы будете преуспевать в любом бизнес проекте. Наша задача – сделать новости мира технологий доступными и интересными для любого человека. Если вы пропустили какой-либо бизнес форум или не попали на интересующую выставку, можете узнать последние новости со страниц журнала «Оборудование и инструмент для профессионалов».

  • Все буде Україна!

НОВОСТИ

Архив

2016
2020
2015
2014
2017
2018
2019
2021
2022
2023
2024
2025
2026

Ближайшие события

Архив за ноябрь 2024 года

  • Компанія Siemens зміцнює лідерство в промисловому програмному забезпеченні та штучному інтелекті завдяки придбанню Altair Engineering

    Компанія Siemens зміцнює лідерство в промисловому програмному забезпеченні та штучному інтелекті завдяки придбанню Altair Engineering

    30.11.2024
    Компанія Altair відома своїми досягненнями в галузі обчислювальної науки та штучного інтелекту для промислового моделювання та аналізу даних. Німецький конгломерат Siemens погодився купити Altair Engineering у рамках багатомільярдної угоди.
  • Опановуйте нові професії разом з Дія.Освіта: запускаємо два серіали про конструктора меблів та оператора верстатів

    Опановуйте нові професії разом з Дія.Освіта: запускаємо два серіали про конструктора меблів та оператора верстатів

    29.11.2024
    Спільно з фахівцями-меблярами національна платформа нових знань та навичок Дія.Освіта презентує два нові серіали, щоб українці навчилися основ професії оператора верстатів та конструктора меблів. За даними дослідження Української Асоціації Меблевиків, станом на 2024 рік у галузі є нагальна потреба в понад 3 тисячах кваліфікованих кадрів.
  • Запрошує Міжнародна Виставка "UzMetalMashExpo-2025", Ташкент, Узбекістан

    Запрошує Міжнародна Виставка "UzMetalMashExpo-2025", Ташкент, Узбекістан

    28.11.2024
    UzMetalMashExpo – це головна подія індустріальної галузі Узбекистану та Центральної Азії, на якому будуть представлені останні технології, інноваційні рішення у галузі оброблювальної промисловості, а також створено платформу для обміну досвідом та встановлення ділових контактів.
  • РЕЄСТРАЦІЯ на UABIO Friday про промислову безпеку та охорону праці із СЕО DIEX Вадимом Гудошником

    РЕЄСТРАЦІЯ на UABIO Friday про промислову безпеку та охорону праці із СЕО DIEX Вадимом Гудошником

    22.11.2024
    Онлайн-дискусія "Промислова безпека та охорона праці — захист без компромісів". 29 листопада відбудеться актуальна дискусія у межах UABIO Friday ізгенеральним директоромТовариства технічного нагляду “ДІЕКС”, Вадимом Гудошником. Експерт розповість про особливості діагностування обладнання, верифікацію звітів про викиди парникових газів, а також актуалізує тему комплексного обслуговування підприємств з питань охорони праці.
  • Як стати партнером національного стенду FURNITURE OF UKRAINE на виставці Meble Polska 2025?

    Як стати партнером національного стенду FURNITURE OF UKRAINE на виставці Meble Polska 2025?

    21.11.2024
    Українські меблевики — це не лише виробники, а й натхненники змін. Їхні продукти стали символом якості, інновацій та креативності, які підкорюють серця споживачів у всьому світі. У 2025 році ми плануємо ще більш масштабний прорив на міжнародній арені, представляючи Україну на виставці Meble Polska 25-28 лютого 2025 року.
  • Скористайтесь безкоштовними консультаціями з податкових, митних та юридичних питань!

    Скористайтесь безкоштовними консультаціями з податкових, митних та юридичних питань!

    19.11.2024
    Заявки приймають до 30 листопада. Ми хочемо запропонувати вам можливість взяти участь у Програмі USAID "Конкурентоспроможна економіка України", яка спрямована на підтримку виробничих підприємств України!
  • «Tech Industry» запрошує до Латвії!

    «Tech Industry» запрошує до Латвії!

    13.11.2024
    З 28 по 30 листопада в Ризі (Латвія) відбудеться виставка машинобудування, металообробки, автоматизації та новітніх технологій «Tech Industry 2024». Тут будуть представлені передові розробки та обладнання провідних світових брендів. Метою Форуму бізнесу та інновацій «Tech Industry 2024» є сприяння міжнародній співпраці у сфері промислового виробництва, відображення актуальних тенденцій розвитку галузей, стимулювання взаємодії між латвійськими та іноземними компаніями, а також підвищення конкурентоспроможності латвійських підприємств на світовому ринку.
  • Найпотужніший у світі наземний кран пройшов програму випробувань

    Найпотужніший у світі наземний кран пройшов програму випробувань

    13.11.2024
    Тестування SK6000 завершено під наглядом Lloyd’s Register. Компанія Mammoet офіційно завершила випробування SK6000 – найпотужнішого у світі наземного крана. Цей процес, який контролюється організацією морських класифікаційних служб Lloyd’s Register, засвідчує безпечну роботу крана відповідно до його специфікацій.
  • Запрошуємо 27-29 травня на VIII Міжнародну спеціалізовану виставку ADDIT EXPO 3D – 2025!

    Запрошуємо 27-29 травня на VIII Міжнародну спеціалізовану виставку ADDIT EXPO 3D – 2025!

    12.11.2024
    З 27 по 29 травня 2025 року у Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, ст. метро «Лівобережна») відбудеться VIII Міжнародна спеціалізована виставка ADDIT EXPO 3D. Головна мета виставки – це демонстрація найкращих досягнень науки, техніки й технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України, а також сприяння встановленню ділових, економічних і торгових зв’язків між вітчизняними підприємствами та країнами близького та далекого зарубіжжя.
  • Запрошуємо 27-29 травня на виставку систем охорони та безпеки Expert Security – 2025!

    Запрошуємо 27-29 травня на виставку систем охорони та безпеки Expert Security – 2025!

    12.11.2024
    З 27 по 29 травня 2025 року у Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, ст. метро «Лівобережна») відбудеться IV Міжнародна виставка систем охорони та безпеки Expert Security, що присвячена громадській безпеці, безпеці бізнесу та об'єктів критичної інфраструктури. Виставка систем охорони та безпеки Expert Security є дієвим інструментом для сприяння державі у зміцненні рівня громадської безпеки через експертне спілкування з лідерами галузі, впровадження в Україні новітніх технологій, які щодня зʼявляються в індустрії безпеки, та спонукання громадян більш відповідально ставитись до забезпечення особистої безпеки. Expert Security – це також майданчик, який об’єднує виробників та дистриб’юторів систем безпеки не лише з кінцевими споживачами, а й з бізнесами, що займаються продажем, монтажем, інтеграцією та обслуговуванням таких систем.
  • Запрошуємо 27-29 травня на XVI Міжнародну спеціалізовану виставку PLAST EXPO UA – 2025!

    Запрошуємо 27-29 травня на XVI Міжнародну спеціалізовану виставку PLAST EXPO UA – 2025!

    12.11.2024
    З 27 по 29 травня 2025 року у Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, ст. метро «Лівобережна») відбудеться XVI Міжнародна спеціалізована виставка PLAST EXPO UA. Головна мета виставки – це демонстрація найкращих досягнень науки, техніки й технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України, а також сприяння встановленню ділових, економічних і торгових зв’язків між вітчизняними підприємствами та країнами близького та далекого зарубіжжя.
  •  ❗ Запрошуємо 27-29 травня на Міжнародний Промисловий Форум – 2025!

    ❗ Запрошуємо 27-29 травня на Міжнародний Промисловий Форум – 2025!

    12.11.2024
    З 27 по 29 травня 2025 року у Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, ст. метро «Лівобережна») відбудеться XXIII Міжнародний Промисловий Форум! Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні, яка з 2005 року входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.
  • Дайджест новин УЦСБ | вересень-жовтень 2024

    Дайджест новин УЦСБ | вересень-жовтень 2024

    11.11.2024
    НОВИНИ УЧАСНИКІВ АСОЦІАЦІЇ ТА РИНКУ. ТЮФ Тюрінген Україна запрошує на навчання та сертифікацію персонал візуального контролю (VT) згідно з EN ISO 9712:2022. На базі навчального центру ТЮФ Тюрінген Україна стартував проєкт із підготовки та сертифікації фахівців неруйнівного контролю на відповідність стандарту EN ISO 9712:2022 для візуального методу (VT).
  • Геополітична напруженість і чиста енергія

    Геополітична напруженість і чиста енергія

    09.11.2024
    Геополітична напруженість оголює вразливі місця у світовій енергетичній системі та передбачає надлишок поставок нафти та зрідженого природного газу (ЗПГ), який стане помітним у другій половині 2020-х років, поряд зі значним надлишком виробничих потужностей для деяких ключових технологій чистої енергії, зокрема сонячних фотоелектричних систем та акумуляторів.
  • VDW: попит на верстати призупинився

    VDW: попит на верстати призупинився

    09.11.2024
    Обсяг замовлень, отриманих німецькою верстатобудівною промисловістю у третьому кварталі 2024 року, був на 16% меншим, ніж за аналогічний період минулого року. Замовлення з Німеччини впали на 17%, тоді як з-за кордону — на 15%. Обсяг замовлень, отриманих за перші три квартали 2024 року, був на 23% меншим, ніж за аналогічний період минулого року. Внутрішніх замовлень стало на 10% менше. Замовлень з-за кордону було на 28% менше, ніж у попередньому році.
  • Книга "Контент-маркетинг для інженерів" буде для вас корисною

    Книга "Контент-маркетинг для інженерів" буде для вас корисною

    07.11.2024
    Ця книга необхідна всім, хто хоче успішно продавати технічно складні продукти та послуги. Видавництво SPIE Press пропонує книгу з перевіреними стратегіями та реальними ідеями зі сфери високих технологій. Це практичні стратегії та ідеї від трьох експертів, які мають великий досвід вирішення завдань високотехнологічного маркетингу.
  • TRUMPF робить прорив в автоматизації сортування деталей

    TRUMPF робить прорив в автоматизації сортування деталей

    06.11.2024
    TRUMPF у партнерстві з Intrinsic – провідною компанією з розробки програмного забезпечення для штучного інтелекту та робототехніки – впроваджує інновації та штучний інтелект у процес автоматизації сортування деталей після лазерного розкрою.
  • Використання стиснутого повітря та вакуумних технологій підвищують ефективність промисловості

    Використання стиснутого повітря та вакуумних технологій підвищують ефективність промисловості

    06.11.2024
    Compressed air and vacuum technology increases efficiency in industry. Compressed air and vacuum technology will be back at HANNOVER MESSE in 2025, underlining its importance for industry. As an important cross-sectional technology, it complements the key themes of automation and energy supply. The focus will be on efficiency and sustainability for a future-oriented industrial transformation.
  • Siemens: Зниження прозорості до польового рівня

    Siemens: Зниження прозорості до польового рівня

    06.11.2024
    Transparency down to the field level. With the plug-and-play link module SIRIUS 3RC7 for the SIRIUS modular system, Siemens integrates consumer feeders at the field level directly into automation systems. This should significantly simplify communication from the field level to the cloud.
  • mbo Osswald розробила інноваційний конфігуратор наконечників тяг спеціально під стандарт DIN ISO 12240-4 (DIN 648)

    mbo Osswald розробила інноваційний конфігуратор наконечників тяг спеціально під стандарт DIN ISO 12240-4 (DIN 648)

    06.11.2024
    Before you go to the trouble of the articulated head... With its innovative articulated head configurator, mbo Osswald, a renowned manufacturer of high-quality metal products, aims to set a new standard in product selection.
  •  ❗ EuroBLECH-2024 презентує інновації у сфері листообробки

    ❗ EuroBLECH-2024 презентує інновації у сфері листообробки

    06.11.2024
    У Ганновері відбулася 27-ма виставка EuroBLECH – найбільша у світі презентація наявного обладнання та технологій для листообробки. Цього року на загальній площі 160 000 кв. м у дев’яти залах була представлена продукція майже 1 300 експонентів із 40 країн світу. Тема цьогорічного заходу – «Енергія продуктивності».
  • До майбутнього разом: «Поєднаємося з майбутнім» - девіз SCHWEISSEN & SCHNEIDEN 2025

    До майбутнього разом: «Поєднаємося з майбутнім» - девіз SCHWEISSEN & SCHNEIDEN 2025

    04.11.2024
    Together towards the future: “Join the Future“ - The Motto of SCHWEISSEN & SCHNEIDEN 2025! Remarkable Booking Status Nearly One Year Before the World’s Leading Fair. SCHWEISSEN & SCHNEIDEN 2025 will be all about communication, networking and exchange within the industry. Under the guiding motto “Join the Future”, the topics currently shaping and defining the industry will be discussed at Messe Essen from September 15 to 19, 2025. The fact that SCHWEISSEN & SCHNEIDEN 2025 is an indispensable platform is proven by the remarkable booking status of the world's leading trade fair for joining, cutting and surfacing, whose supporting program offers many highlights for visitors and exhibitors. The new Future Hub will celebrate its premiere as a central area in the middle of the trade fair, providing the framework for a dynamic daily program.
  • Премію "SMAU Innovation" отримала Scm Group

    Премію "SMAU Innovation" отримала Scm Group

    04.11.2024
    "SMAU Innovation" Award to Scm Group. The award is for the new “Solutions Library” project, a digital library of technical solutions which makes the most of artificial intelligence to process and share the group’s wealth of knowledge, acquired over 70 years of experience in the technologies sector for machining wood and other materials.
  • Міжнародна виставка лакофарбових матеріалів і покриттів, сировини, обладнання та технологій для їх виробництва «Central Asia Coatings Show»

    Міжнародна виставка лакофарбових матеріалів і покриттів, сировини, обладнання та технологій для їх виробництва «Central Asia Coatings Show»

    01.11.2024
    Запрошуємо вас на Міжнародну виставку лакофарбових матеріалів і покриттів, сировини, обладнання та технологій для їхнього виробництва «Central Asia Coatings Show», яка відбудеться 24-26 лютого 2025 року в МВЦ Експо в Астані. Продемонструйте свою продукцію світовій аудиторії! Заповніть форму на офіційному веб-сайті, щоб підтвердити свою участь. Наші виставки зацікавлюють представників різних галузей, зокрема будівельної, хімічної, нафтогазової, деревообробної, меблевої, автомобільної, аерокосмічної та суднобудівної.
  • Актуальні новини: запис звітного вебінару | новини кластерів | події наступних тижнів

    Актуальні новини: запис звітного вебінару | новини кластерів | події наступних тижнів

    01.11.2024
    Ми підготували підсумки нашого звітного вебінару з трьох бізнес-місій, проведених восени цього року, зокрема в Чехію, Молдову, Норвегію. Ви можете прочитати текст або послухати відеозапис.

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.