INTERTOOL KIEV 2020 –
усі бренди будівельного та садового інструменту!

З 18 по 20 серпня в МВЦ столиці відбудеться 21-а Міжнародна виставка професійного інструменту та садової техніки - INTERTOOL KIEV 2020.

INTERTOOL – єдина виставка будівельного та садового інструменту в Україні, що представить все різноманіття інструменту та широкий вибір матеріалів як для майстерень, так і для середніх і великих підприємств. Учасники презентують ручний інструмент, електроінструмент, бензопили, свердлильні знаряддя, електровивертки, пили, рубанки, а також ріжучі ножі, різаки, відбійні інструменти, абразивний інструмент та багато іншого. Крім того, в рамках спеціалізованого салону Garden Tool, відвідувачі знайдуть кращі пропозиції інвентарю, техніки та інженерних систем для садів і парків.

Впродовж більше ніж 20 років INTERTOOL об'єднує відомі бренди українського і міжнародного ринку, а також нові компанії для яких участь у виставці – це найкраща можливість заявити про себе, презентувати свій продукт, сформувати нові бізнесові зв'язки, залучити інвестиції та укласти ділові контракти.

INTERTOOL KIEV – це перш за все презентація та спілкування у форматі В2В. Статистика минулого року показує, що на виставці були представлені 80 компаній та 300 брендів з 10 країн, а 81% відвідувачів заходу були відповідальними за прийняття рішень про закупівлі. У програмі «Байєрська програма» виставки продовжують реєструватися представники мереж магазинів, будівельних гіпермаркетів і оптово-роздрібних компаній з України та інших країн.

Серед учасників INTERTOOL KIEV 2020: AMROVIT S.P.A (Італія), INFAR INDUSTRIAL Co. (Тайвань), INTERTOOL.UA (Україна), Zhejiang Hangbo Power Tools Co.,Ltd (Китай), АЛЬЦЕСТ AT (Україна), БЕСТ-АБРАЗИВ, ТОВ (Україна), БУДПОСТАЧ, ПП (Україна), ХАРДЕКС, ТОВ (Україна) та багато інших компаній. Традиційно на виставці буде представлений китайський національний павільйон.

INTERTOOL KIEV – це ваша можливість для розвитку бізнесу!

До зустрічі 18-20 серпня в Міжнародному Виставковому Центрі!
 


Контакти:
Ярослав Ященко, директор виставки
Tel: +380 (44) 496 86 45 (ext. 262) 
+380 093 486 41 95
E-mail: Y.Yashchenko@pe.com.ua
Web: http://www.intertool.kiev.ua/

 

Промокод для отримання безкоштовного запрошення RI2020

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.