New 4.0: локалізація
та інд парки | кластерна політика | хмарні платформи |
MES-MOM

Головні новини тижня, що минає, в українській Індустрії 4.0

Політики та стратегії в сфері Індустрії 4.0

 

У Верховній Раді зареєстрований законопроєкт №3739, який, передбачає виділення 4 основних підгалузей машинобудування, для яких пропонується локалізація на рівні 25-40%. Переди тим був також зареєстрований законпроект про пакет інвестиційних, податкових та митних стимулів для компаній-резидентів індустріальних парків (ІП) в Україні.

На платформі Industry4Ukraine створена робоча група по розробці Національної програми кластерного розвитку. Кластерна програма є важливим інструментом консолідації та об’єднання чисельних кластерів та кластерних ініціатив, як допоки перебувають в дуже різному стані. АППАУ вбачає в цьому інструментові також шлях до прискорення розвитку кластерів ІАМ (Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування), пілотні проекти яких запущені в Харкові та Запоріжжі.

Важливі події

Результати опитування учасників форуму Next Normality & Industry 4.0 кажуть, що головною перешкодою для проєктів євроінтенграції є «Відсутність узгоджених стратегій національного рівня». Дізнатись більше про це опитування можна за посиланням.

25 червня відбувся 1-а онлайн міні-конференція по фандрейзингу, короткий звіт – тут. Цей захід є реалізацією рішень форуму Next Normality & Industry 4.0, що відбувся в травні. АППАУ планує виділити групу найсильніших компаній – експортерів й організувати для них цільову підтримку кращих консультантів.

До заходів липня по експорту – а їх буде декілька, - АППАУ з партнерами запустила опитування щодо стану інструментів експортної підтримки. Будемо вдячні за відповіді, - всі респонденти отримають повний звіт та безкоштовні квитки на конференції липня.

Новини інноваторів Індустрії 4.0

  • Метінвест Діджитал переніс ІТ-інфраструктуру Групи Метінвест на хмарну платформу Microsoft Azure. Компанія перенесла у хмару 680 серверів двох центральних дата-центрів Метінвесту, які використовувались для надання IT-сервісів групи. З них 85 термінальних серверів були трансформовані у формат PaaS (Platform as a Service) Windows Virtual Desktop на 2 тисячі користувачів, що стало першим впровадженням такого рішення в Україні. Проект, що тривав майже 12 місяців, Метінвест Діджитал здійснив у партнерстві з Infopulse та Microsoft.
  • Компанія S-Engineering впровадила автоматизовану платформу on-line управління проектами на платформі Wrike. Компанія щомісяця веде багато проектів в яких задіяні десятки виконавців й з переходом на дистанційним режим роботи вимоги до координації виросли. Хоча компанія вже використовувала інструменти як Microsoft Project, Wrike дозволив здійснити більш точне та глибоке планування, й також підняти рівень продуктивності в онлайн чисельних проектних команд.
  • Компанія «Індасофт-Україна» завершила проект впровадження MOM/MES системи на 2-х лінях заводу «Юрія Фарм». Детальний кейс-стаді, що розміщений на сайті компанії дає уявлення про особливості цієї реалізації – однієї з перших в такому обсязі в фармацевтичній галузі.

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.