SCM Group — сімдесят років: історія мужності, блиску та пристрасті

Свій перший деревообробний верстат SCM випустила у 1952 році. З цього моменту почалася довга історія успіху компанії спочатку в обробці деревини, а потім інших матеріалів. З моменту заснування і по сьогоднішній день групою керують дві родини Аурелі та Геммані.

Сімдесятиріччя SCM Group, світового лідера в галузі технологій, призначених для обробки широкого спектру матеріалів та виробництва промислових компонентів. Вже в 1952 році, коли SCM у Ріміні випустила перший деревообробний верстат, у компанії вирішили виходити на міжнародний рівень та виробляти широкий спектр обладнання для деревообробки.

За минулі роки в Групі було розроблено безліч інноваційних техпроцесів, крім того, було придбано кілька провідних компаній, що спеціалізуються на випуску обладнання не тільки для обробки деревини, але і пластмас, скла, металу та мармуру.

Історію успіху компанії характеризують такі цифри: на кінець 2021 року оборот сягнув 750 мільйонів євро (90% експорту), її функціонування по всьому світу забезпечую 4000 співробітників.

ІСТОРІЯ SCM

Історія групи походить від 1935 року, коли Нікола Джеммані та Ланфранко Аурелі — фахівці в галузі механіки та ливарної справи — об'єдналися, щоб працювати разом.

У 1952 році було створено перший деревообробний верстат L'Invincibile, розроблений інженером Джузеппе Джеммані, сином Ніколи. Цей верстат, який за задумом засновників повинен бути особливим, набагато простіше і практичніше, ніж ті, що вже були присутні на ринку, і міг задовольнити потреби ринку, що переживає будівельний бум, і був призначений для виробництва будь-яких меблів.

Компанія SCM швидко створила повну лінійку деревообробних верстатів, які проклали шлях до всіх світових ринків.

У 1960-х до засновників компанії приєдналися Адріано та Альфредо Аурелі, а також діти Ланфранка. Разом із Джузеппе Джеммані вони керували компанією, швидко збільшивши її потужності, відкривши філії по всьому світу.

У 1976 році в компанії SCM розробили перші обробні центри та системи для виробництва вікон та дверей з масиву деревини.

У середині 80-х у SCM почали вливатися відомі бренди, що спеціалізуються на деревообробці, що зміцнило її світове лідерство.

— Mahros — системи автоматизації (1984 р.);

— Minimax — деревообробка (1985 р.);

— Gabbiani, Dmc та Morbidelli, лідери, відповідно, у виробництві калібрувальних, шліфувальних та обробних центрів з ЧПК (наприкінці 80-х рр.);

— Routech, який ознаменував вхід S в індустрію дерев'яного будівництва (1992);

— Stefani, міжнародний лідер у галузі крайооблицювання, (1992 р.);

— Завдяки розвитку суміжних передових технологій та придбання Superfici у 2004 р., CPC та Sergiani у 2006 р., Celaschi у 2007 р., Група ще більше розширила асортимент своєї продукції, щоб задовольнити всі виробничі потреби в галузі.

СТРАТЕГІЯ SCM: ОРІЄНТОВАНІСТЬ НА КЛІЄНТА

SCM з гордістю відзначає свій 70-річний ювілей, усі ці роки супроводжуючи та забезпечуючи діяльність своїх клієнтів у всіх процесах, пов'язаних з обробкою масивної деревини, дерев'яного домобудування та виробництва меблів.

Луїджі Де Віто, генеральний директор групи, не сумнівається в основних цілях: «Ми прагнемо бути ще ближчими до наших клієнтів, пропонуючи персоналізовані рішення, розроблені з урахуванням конкретних вимог».

SCM робить ще один крок у цьому напрямку, щоб гарантувати більш щільний контакт, починаючи з консультацій та постачання, та закінчуючи післяпродажним обслуговуванням. Де Віто продовжує: «Для нас це означає надання постійної та дієвої підтримки нашим клієнтам, повне розуміння та передбачення того, що їм дійсно потрібно, а також надання ще активніших рекомендацій».

Щоб досягти цього, SCM інвестує у професійні навички своєї глобальної команди, у сфері продажу та післяпродажного обслуговування, а також у навчальний центр. Campus Групи грає у цьому ключову роль. Одночасно Група вдосконалює процес цифрової трансформації на двох рівнях: внутрішньому, оновлюючи організаційні та міжнародні моделі взаємодії з клієнтом, та на зовнішньому: пропонуючи продукти та послуги, ближчі до бізнес-потреб клієнтів, а також спільний пошук найкращої стратегії розумного виробництва». Все це реалізується в оцифровці процесів, призначених для більш ефективного та сталого виробництва. Системи IoT, що дозволяють замовнику зберігати та покращувати свої технології протягом усього життєвого циклу виробу; інструменти, такі як новий портал My SCM, що надає широкий спектр можливостей для перегляду, збирання та аналізу всієї інформації про виробництво в режимі реального часу; команда обслуговування, яка може більш просто та ефективно справлятися зі зверненнями, надаючи швидші відповіді та практичні рішення, щоб обмінюватися знаннями з клієнтами.

Інвестиції в дослідження та розробку є ще однією перевагою: «Ми не лише виділяємо 7% річного обороту Групи на дослідження та нові проекти, — продовжує Де Віто, — але ми ще маємо і свою команду розробників інноваційних технологій та обладнання, яка має міждисциплінарні знання. Це дозволяє використовувати стратегію, що виходить за рамки конкретного застосування в наших секторах, знову ж таки повною мірою це вигідно насамперед нашим клієнтам».

Інвестиційний план визначає головним пріоритетом стабільність як у внутрішніх процесах, так і при виробництві продукції та наданні послуг, щоб у результаті «запропонувати клієнтам рішення, які скорочують займану обладнанням площу, час обробки та знижують допустиму похибку та витрати, пов'язані із споживанням енергії, ресурсів та матеріалів».

За сімдесят років SCM вдалося заявити про себе як про великого гравця на міжнародному ринку. Але як зберегти єдність глобальної команди? І знову Де Віто не сумнівається: «Сильний командний дух дозволяє нам продовжити наш розвиток і наближення до мети, навіть у найважчі часи, як це було останніми роками під час пандемії. У центрі нашої уваги — клієнт і людина, а також розумний підхід до всіх процесів. Це основні цінності, якими ми керуємося у нашій повсякденній роботі на своїх промислових підприємствах в Італії та філіях за кордоном. Ми хотіли б залишатися відкритими для співпраці та партнерських відносин у всіх сферах: дослідженнях, інформаційних технологіях, навчанні, сервісній підтримці тощо, зберігаючи свою цінність для клієнтів, що є нашою ключовою метою».

Незважаючи на поточну невизначеність, пов'язану із зростанням вартості сировини та енергії, SCM продовжує інвестувати у свої заводи в Італії. «Ми збільшуємо виробничі потужності наших промислових майданчиків, на яких зараз виробляється в середньому 20 тисяч машин на рік. Поряд із цим ми модернізуємо парк обладнання. Наприклад, це реалізується в Ріміні, для досягнення більшої екологічності та збільшення простору відповідно до наших потреб.

 Ще одним важливим завданням є оцифрування наших виробничих ліній, яке дозволяє впроваджувати ощадливі процеси та системи управління FCS (Factory Control System) на різних підприємствах відповідно до вимог Індустрії 4.0. Мета полягає у покращенні організації виробництва завдяки інтеграції заводу із ІТ-системами».

І останнє, але не менш важливе: інвестиції у наші філії з продажу за кордоном. Наприклад, оновлення філії SCM, розташованої в Британській Колумбії Канади, відкриття нових філій в Індії та Туреччині. Це гарантує ефективнішу роботу на стратегічних ринках.

Стабільність, інтернаціоналізація, інновації та люди: цінності, які завжди були частиною SCM Group, як сьогодні, так і минулого.

SCM Group — світовий лідер у галузі технологій обробки широкого спектру матеріалів та виробництва промислових компонентів. По всьому світу підрозділи групи є надійними партнерами підприємств із провідних галузей промисловості, від автомобілебудування до авіації та космонавтики, що випускають широкий спектр продукції, від меблів та будівельних конструкцій, до яхт та широкого спектру виробів із пластмас.

SCM Group координує, підтримує та розвиває процеси у своїх 3 великих вузькоспеціалізованих виробничих центрах в Італії. Оборот компанії у 2021 році перевищив 750 мільйонів євро. Чисельність працівників досягає 4000. Філії розташовані на всіх 5 континентах.

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.