У фокусі EMO Hannover 2023 сучасні промислові технології

Спільні стенди представляють безліч переваг для експонентів та дозволяють знайомити відвідувачів виставки з різноманітними рішеннями технічних завдань у сучасному виробництві.

Хочете дізнатися про нові промислові технології? Приїжджайте до Hannover з 18 по 23 вересня. Тут на EMO Hannover 2023, окрім відвідування безлічі стендів відомих брендів, ви можете ознайомитися з останніми інноваціями на чотирьох спільних стендах. Вони будуть присвячені адитивним технологіям, підключенню обладнання до інформаційної мережі, рішенням для коботів (колаборативних роботів) та сталому розвитку виробництва. 

Мартін Гебель, директор з виставок від VDW (Verein Deutscher Werkzeugmaschinenfabriken), підкреслює значення візиту: "Ніде більше фахівці не можуть так детально ознайомитися з інноваціями галузі. Інформація представлена за темами та охоплює всі актуальні технологічні ланцюжки".

Інноваційний 3D-друк як невід'ємна частина сучасного виробництва 

Будь то авіабудування, виробництво медичної техніки чи отримання водню, дедалі більшого значення у багатьох галузях промисловості набувають методи адитивного виробництва. І це дуже хороші перспективи для бізнесу, що було нещодавно підтверджено опитуванням серед 200 компаній-членів Робочої групи з адитивного виробництва, утвореної в рамках VDMA (Verband Deutscher Maschinen-und Anlagenbau). Майже три чверті цих компаній очікують у найближчі 24 місяці зростання свого бізнесу у Німеччині. Тим не менш, технологія може повністю розкрити свій потенціал тільки в тому випадку, якщо вона успішно інтегрована у високоавтоматизовані ланцюги промислових процесів. На ЕМО компанії представлять новаторські концепції всієї різноманітності адитивних процесів, будь то технології прямого та непрямого 3D-друку, матеріали або прототипування.

Зв'язок виробничих процесів у єдине інформаційне середовище

У цифровому виробництві машини повинні мати можливість спілкуватися, незалежно від їх моделі, віку або типу стойки ЧПУ. Таким чином, Future of Connectivity Area фокусується на цих процесах. Тут відвідувачі побачать нові програми, процеси автоматизації, інтелектуальне виробництво Industry 4.0, машинне навчання, сервісне обслуговування, IIoT (промисловий Інтернет речей) та багато іншого.

Люди і роботи працюють рука об руку 

Все більше і більше компаній інвестують значні кошти в автоматизацію, щоб підтримувати свою продуктивність і конкурентоспроможність, підвищувати свою стійкість і універсальність, а також йти в ногу зі зростаючим попитом. Наприклад, кількість нових промислових роботів, запроваджених 2021 року, вперше перевищила позначку 500 000 — новий рекорд. Зокрема, великий попит мають коботи. Вони вже зараз становлять 7,5% усіх встановлених промислових роботів, і ця тенденція зростає. Таким чином, область рішень Open Space Cobot повністю присвячена взаємодії між людьми та промисловими роботами, а також їх вже реальним та потенційним застосуванням. Виробники представлять міжнародній спільноті свої рішення з автоматизації на основі коботів та їх інноваційне використання: захоплення, обробка зображень, вимірювальні системи, програмне забезпечення, промислова електроніка, системи подачі та багато іншого можна буде побачити поблизу.

 

 

Сталий розвиток в основі виробництва завтрашнього дня 

Заради запобігання незворотним наслідкам в екології людству необхідно утримати зростання середньої температури на планеті в межах 1,5–2 градусів по відношенню до відповідного показника доіндустріальної епохи (1850–1900 роки). Для цього потрібно до 2050 року наполовину знизити глобальні викиди по відношенню до рівня 1990 року, а до кінця XXI століття скоротити до нуля.

Концепція сталого розвитку передбачає потрійну мету — людям, планеті та прибутку. Це розвиток, що задовольняє потреби сьогодення, не ставлячи під загрозу потреби майбутнього. Найбільш поширені проблеми стійкого розвитку – високі викиди вуглецю, обмежену доступність викопного палива, серйозні погодні проблеми, що викликають перебої в обслуговуванні, нестачу води, неефективність та керування відходами.

Згідно цієї концепції Європейський Союз ухвалив рішення до 2050 року зробити свою економіку та суспільство вуглецево-нейтральними. Обробна промисловість EC також відчуває на собі значні наслідки цього кроку, які створюють не менш серйозні проблеми та можливості. На EMO Hannover 2023 презентація Майбутнє сталого розвитку виробництва створить ідеальні умови для знайомства з найновішими рішеннями для промисловості завтрашнього дня. Тут відвідувачі можуть дізнатися про тенденції в галузі енергоефективності, інтеграцію відновлюваних джерел енергії, економіку замкнутого циклу та концепцію життєвого циклу виробів. Все це важливо не лише з погляду захисту клімату та зниження виробничих витрат за часів постійної нестачі енергії та сировини. "Майбутнє сталого розвитку виробництва" є темою безлічі спеціальних статей, які регулярно з'являються в Інтернеті.

 

 

Детальна інформація для відвідувачів та учасників онлайн 

Спільні стенди — це не тільки чудова можливість для відвідувачів дізнатися про останні тенденції та теми. Експоненти також можуть зосередитись на конкретних продуктах та технологіях. «Наша пропозиція покликана дати всім експонентам, від стартапу до глобального гравця, можливість представити свої інновації наглядно, економічно та з урахуванням їх цільових груп. Як комплексні пакети, спільні стенди забезпечують ідеальну основу для цього», — сказав Мартін Гебель, коли його попросили резюмувати їхні переваги.

Докладніша інформація на веб-сторінці EMO Hannover.

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.