Yawei. Мінімум витрат — максимум прибутку

СТАТЬЯ ИЗ РУБРИКИ: «ЛИСТООБРАБОТКА»

Вочевидь, 2020 рік змусив багато підприємств переглянути свої підходи до виробничого процесу й організації робочого часу.

Карантинні заходи, що вводяться час від часу, ускладнюють раціональне використання виробничих ресурсів металообробними підприємствами та часом змушують їх відмовлятися від вигідних замовлень.

За таких умов дуже важливо максимально ефективно організувати робочий час і при цьому мінімізувати ризики для здоров’я співробітників підприємства, зберігаючи при цьому високий виробничий темп.

Найефективнішим вирішенням цієї проблеми є застосування обладнання з високою продуктивністю та автоматизація більшості технологічних операцій.

Усім цим вимогам відповідає високопродуктивне обладнання від верстатобудівного концерну Yawei.

Yawei — компанія з більш ніж піввіковим досвідом у виробництві висококласного устаткування, призначеного для обробки листового прокату. Вона має у своєму активі компетентний персонал, власний потужний R&D центр, окреме виробництво засобів автоматизації та роботизації процесів для сучасних металообробних підприємств будь-якого типу.

Важливим етапом у процесі виготовлення виробів з листа є його розкрій. Це складний технологічний процес, у якому необхідно забезпечити високу якість контуру деталі, яка вирізьблюється, і при цьому забезпечити високу продуктивність.

Надзвичайно високу швидкість розкрою, високу точність і повторюваність забезпечує лазерна установка серії HLX від Yawei. Верстати серії HLX, які прийшли на зміну верстатам серії HLF, флагманам попередніх років, перевершили їх на третину за всіма показниками. Завдяки швидкості переміщень 200 м/хв із прискоренням 3G, а також автоматичній зміні робочих столів, установки HLX забезпечують безперервний цикл обробки з максимальною віддачею.

Настільки висока динаміка переміщень можлива завдяки посиленій конструкції станини та підвищеній твердості спеціально спроектованої поперечної балки, виготовленої за допомогою лазерного зварювання.

Точність обробки на високих швидкостях забезпечує цілий комплекс сучасних компонентів від провідних світових виробників, а саме: система ЧПК, високомоментні серводвигуни Siemens (Німеччина), косозубі рейкові передачі ALFA WITTENSTEIN, лінійні напрямні та КГП THK.

Стабільна якість різання гарантована застосуванням у верстатах серії HLX ріжучих головок PRECITEC (Німеччина) і HIGHYAG (Німеччина), а також надійними джерелами лазерного випромінювання від компанії IPG.

 

Значну роль у забезпеченні стабільно високої продуктивності відіграють стандартні технологічні рішення, реалізовані у верстатах серії HLX. Як правило, верстати даної серії оснащені ріжучими головками із системою автоматичного налаштування фокусної відстані, що суттєво скорочує час переналагодження обладнання та спрощує багаторівневу систему контролю робочих газів. Крім того, експлуатацію верстата полегшують система моніторингу та діагностики стану всіх його відповідальних вузлів, система обліку та нагадувань про технічне обслуговування, запатентована система захисту ріжучої головки від зіткнень.

Ланцюговий конвеєр, що поставляється з верстатами серії HLX, видаляє відходи та дрібні деталі із зони різання без зупинки виробничого процесу.

CAM/CAD система CncKad, яка також поставляється в комплекті з верстатом, забезпечує всі потреби сучасного підприємства, підтримуючи безперервність і гнучкість усіх виробничих процесів.

Інтелектуальна конструкторська програма Autonesting автоматично оптимізує розкрій листа на деталі різної конфігурації. Розробка та передача керуючих програм здійснюється автоматично, без зупинки устаткування.

Незважаючи на дуже багату базову конфігурацію верстатів серії HLX, є можливість дооснастити їх опціями, які дозволять підвищити продуктивність обладнання, а саме: збільшити потужність лазерного джерела до 15 кВт, оснастити верстат ріжучою головкою та системою автоматичної заміни сопел, а також системою автоматичного різання залишків та ін.

За умов безперервних карантинних обмежень є обґрунтованим застосування додаткової системи дистанційної діагностики, яка дозволяє нашим фахівцям робити діагностику, налагодження та раннє виявлення несправностей через Інтернет, без візиту на виробництво.

Для мінімізації участі у виробничому процесі обслуговуючого персоналу всі верстати лазерного розкрою Yawei можуть бути дообладнані пристроями автоматизації завантаження-вивантаження, міжопераційних

переміщень, складування заготовок і сортування готових деталей. У такий спосіб створюються гнучкі виробничі комплекси (FMC) і системи (FMS), які працюють автономно, без залучення людини.

У більшості випадків за розкроєм листа завжди йде процес гнуття. І тут дуже важливо забезпечити високу продуктивність згинального устаткування. Один верстат лазерного розкрою серії HLX може забезпечити заготовками 2–3 листозгинальні преси.

 

 

 

Технічні характеристики верстата для лазерного розкрою Yawei HLX1530/HLF1530/HLE 1530


СЕРВОГІДРАВЛІЧНІ ЛИСТОЗГИНАЛЬНІ ПРЕСИ СЕРІЇ PBC

Yawei випускає серію високопродуктивних сервогідравлічних листозгинальних пресів PBC. Верстати цієї серії відзначаються високими динамічними характеристиками, а саме: швидкістю холостих переміщень до 200 м/с і робочою швидкістю до 18 м/с. Ці характеристики дають можливість пресам даної серії працювати з високою продуктивністю, яка відповідає продуктивності верстатів для лазерного розкрою серії HLX.

Листозгинальні преси серії PBC зберігають високу точність і повторюваність виготовлення як простих, так і складних по конфігурації деталей. Висококласні гідравлічні компоненти Rexroth (по одному комплекту сервоклапанів на кожний циліндр), магнітні лінійки Givi (Італія), що контролюють положення верхньої балки з точністю до 0,005 мм, і сучасні контролери ЧПК NCY і Delem гарантують прецизійну обробку кожної деталі.

Попри високу продуктивність, листозгинальні преси серії PBC дуже економічні. У гідравлічній станції, як головний мотор, використовується серводвигун Inovance, який працює за технологією SVP, що здійснює контроль над швидкістю двигуна в реальному часі; при цьому зменшується навантаження на насос і знижується температура масла.

Ці особливості дозволяють заощадити близько 40 % енергії у порівнянні зі звичайним двигуном. Таке рішення на даний момент вважається найефективнішим для гідравлічних листозгинальних пресів.

Кілька листозгинальних пресів Yawei можуть бути об’єднані та синхронізовані між собою. У такий спосіб вони утворюють єдиний верстат, який дає можливість обробляти деталі довжиною, еквівалентній сумарній довжині робочих столів об’єднаних верстатів.

ПРЕС YAWEI PBC ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ ГНУТТЯ ЗАГОТОВОК ДОВЖИНОЮ ВІД 2500 ДО 6000 мм ІЗ ЗУСИЛЛЯМ ВІД 60 ТОНН І ВИЩЕ


Офіційний представник Yawei на території України ДП «АБПЛАНАЛП УКРАЇНА»

ДП «АБПЛАНАЛП УКРАЇНА»,

03022, м. Київ,

вул. Козацька, 120/4

+38 (044) 496 11 66

www.abplanalp.ua  

zs@abplanalp.kiev.ua

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.