☼ ☼ ☼ Отримайте ваш безкоштовний квиток на Форум "Ефективні енергетичні рішення для власного споживання Форум "Ефективні енергетичні рішення для власного споживання"

Новости

Все новости

Форум "Ефективні енергетичні рішення для власного споживання"

Залишилось менше 10% місць для безкоштовної участі у Форумі "Ефективні енергетичні рішення для власного споживання", який відбудеться 14 вересня у Києві в готелі "Прем'єр Палас"!

Форум збирає власників та топ-менеджерів, а також технічних спеціалістів підприємств, які сфокусовані на тому, щоб вивести бізнес на новий етап розвитку, драйвером якого є власна сонячна електростанція.

❗Головна тема спеціалізованої галузевої події - сучасні технологічні моделі у сфері сонячної енергетики для енергозабезпечення підприємств.

Зареєструйтесь та отримайте квиток на одну із головних галузевих подій цієї осені!

ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ФОРУМІ

ВНЕСІТЬ ЦЮ ДАТУ ДО СВОГО ДІЛОВОГО ЩОДЕННИКА!

14 вересня, початок о 15:00

Гібрдний формат участі: наживо та онлайн-трансляція (паралельно)

Київ, готель «Прем’єр Палас», 2 поверх, зал «Софіївський Гранд Хол» (вул. Пушкінська 5-7)

*Реєстрація обов'язкова. Кількість місць обмежено.

Зареєструватись!

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР/СПІВОРГАНІЗАТОР:

Photomate – регіональний VAP партнер та CSP (Сертифікований сервісний партнер) HUAWEI у галузі сонячної енергетики в країнах Центральної та Східної Європи, Скандинавії, Прибалтики, Кавказу та Центральної Азії. З 2008 року займає лідируюче положення у сфері постачання сонячних інверторів для комерційних проєктів та домогосподарств. Лише в 2020 році об’єм поставлених інверторів Huawei FusionSolar досягнув майже 1440 МВт встановленої потужності.

Продюсер Форуму:

IB Centre – Центр Інноваційного Бізнесу, який реалізує проєкти у сфері клінтех, а також є провідним організатором конференцій, виставок та навчальних програм у у сфері чистих технологій з історією понад 15 років та реалізованими проектами від Брюсселю до Алмати, які прискорили формування галузі чистих технологій.

info@ibcentre.org
+38 044 377 87 27

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.