☼ ☼ ☼ CISOLAR 2021 & IBES 2021 - Головні події сонячної енергетики & energy storage вже наступного тижня

СISOLAR 2021 | IB Energy Storage 2021 | PVUA 2021

Вже наступного вівторка, 6 липня у готелі Хілтон (Київ) та Онлайн розпочинають свою роботу найбільш очікувані події новітньої енергетики цього літа - 10-та конференція та виставка CISOLAR 2021 та перша незалежна бізнес-платформа з ріщень накопичення енергії IBES 2021.

Наша команда доповідачів, складена з 75+ високопрофесійних лідерів галузі новітньої енергетики, обговорить політику, законодавче, регуляторне та інвестиційне поле розвитку новітньої енергетики, діджиталізацію енергетики через розвиток індустрії сонячних станцій та систем накопичення енергії на нових ринкових умовах, які забезпечать паритет інтересів та закладуть фундамент для розвитку сильної енергетичної галузі, яка відповідає вимогам та викликам 21-го століття.

ПРОГЛЯНЬТЕ ПЕРЕЛІК КОМАНДИ ДОПОВІДАЧІВ СISOLAR 2021 & IBES 2021>>

Ви все ще маєте шанс забезпечити свою участь в цій фундаментальній події для галузі новітньої енергетики України та цілого регіону Центральної та Східної Європи >> https://conference-ua.cis-solar.com

Як отримувач даного e-mail-запрошення, Ви маєте право отримати додатково 20% знижку на участь в бізнес-програмі за промо кодом JULY678!

Чекаємо на зустріч з Вами 6-8 липня на головній події новітньої енергетики цього літа - в обох режимах оффлайн та онлайн!

Серез партнерів та спонсорів CISOLAR та IBES 2021 - EDS Engineering, Atmosfera (Гігават Спонсори), ETL Group (Спонсор B2B Зони Переговорів), Kness (Партнер), HUAWEI & Photomate, SPP Development Ukraine, JA Solar, Helios Strategy (Мегават Спонсори), Jinko Solar, Unisolar, Kehua Tech (Кіловат Спонсори), ProCredit Bank (Головний Фінансовий Партнер), UkrGasBank (Головний Екологічний Партнер), Honcharuk & Partners (Юридичний Партнер).

CISOLAR є головною бізнес- та think-tank платформою галузі сонячної енергетики у регіоні Центральної та Східної Європи, а також другою за масштабами подією даної індустрії у Європі. CISOLAR є одним із основних подій для входу в сонячний бізнес, бізнес-платформою, що протягом останнього десятиріччя збирає інвесторів, підприємців та видатних інноваторів та слугує вищій меті - доступній дешевій енергії в кожен дім, а також прозорому чесному конкурентному ринку.

Стратегічний Партнер CISOLAR & IBES - IB Club - міжнародна спільнота інноваційного бізнесу, об'єднаного ідеєю декарбонізації.

Виставки CISOLAR 2021 (http://tradeshow-ua.cis-solar.com ) та IBES 2021 (http://ibenergystorage.com ) є відкритими для відвідування 7 та 8 липня у Києві за адресою Проспект Перемоги 40-б, станція метро Шулявська. Реєстрація проходить на офіційних сайтах заходів.

  • Серед ключових напрямів росту в галузі є розвиток малих приватних сонячних станцій для домогосподарств, а також для комерційного сектору..
  • Паралельно розвивається напрям інтегрованої фотовольтаїки - сонячні станції стають частиною оновлених бізнес-моделей широкого спектру бізнесів - від виробництв до автозаправних комплексів.
  • Окремий напрям - агровольтаїка - здатна, з-поміж іншого, збільшити врожай удвічі, а також заощадити на споживанні енергії.

Стрімке здешевлення обладнання протягом останніх років призвело до того, що станції, які будують у 2021 році, вже можуть бути економічно привабливими без спеціальних умов. І це стає головним драйвером ринку в приватному, комерційному та промисловому сегментах.

Інший важливий дотичний сегмент - рішення для накопичення енергії - стрімко розвивається та обіцяє перетворитись в нову стратегічну багатомільярдну галузь і в європейських країнах, які лише починають розвивати цей ринок. Протягом останніх років системи накопичення енергії традиційно були частиною CISOLAR, а цього року вперше і за підтримки галузевих асоціацій energy storage Європи та Польщі, зокрема, будуть темою нової важливої європейської події - IBES 2021, Конференції та Виставки Центральної та Східної Європи по рішеннях накопичення енергії. IBES 2021 проходитиме на спільний платформі з CISOLAR 2021. Онлайн-конференція IBES 2021 відбудеться 8 липня, а рішення представлені на виставці 7-8 липня.

Іншою традиційною складовою CISOLAR 2021 є конференція PVUA для власників приватних сонячних станцій, яка проходить 7 липня під час виставки та по своїй суті є тренінгом для майбутніх та діючих власників приватних сонячних станцій.

CISOLAR AWARDS у 2021 році відзначить кращі проекти, продукти, послуги та рішення в галузі сонячної енергетики в регіоні Центральної та Східної Європи.за останній рік.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СПІКЕРІВ ТА ПРОГРАМУ CISOLAR

ВЗЯТИ УЧАСТЬ В КОНФЕРЕНЦІЇ IBES 2021

Приєднуйтеся до ком’юніті експертів та учасників ринку сонячної енергетики та систем накопичення енергії, щоб зробити свій дім, бізнес, аграрне господарство Незалежнішим. Прибутковішим. Надійнішим. Екологічним. з CISOLAR та IBES!

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.