☼ ☼ ☼ CISOLAR 2021: ⚡Онлайн Конференція ⚡PVUA ⚡Виставка ⚡IBES

СISOLAR 2021 | IB Energy Storage 2021 | PVUA 2021

CISOLAR 2021 продовжує свою роботу в ОНЛАЙНІ!

Приєднуйтесь до Міжнародної Конференції Сонячної Енергетики та діджитал нетворкінгу вже зараз!

Отримати доступ до ONLINE Конференції CISOLAR!

Виставка CISOLAR 2021 продовжує свою роботу!

Прямо зараз компанії представляють останні технологічні досягнення у сфері сонячної енергетики, новітнє обладнання, сервіси та бізнес-моделі співпраці з потенційними дистриб’юторами та партнерами, а також пропозиції для приватних клієнтів. Тут компанії підписують контракти, укладають угоди, знаходять партнерів, дистриб'торів, обмінюються контактами та досвідом. Продуктивний нетворкінг у розпалі!

Відвідати виставку БЕЗКОШТОВНО

З першими проєктами, які стосуються систем зберігання енергії, реалізованими в країнах ЦСЄ, та величезним потенціалом таких проєктів в майбутньому, стало очевидним, що галузь систем зберігання енергії країн ЦСЄ потребує власної надійної бізнес-платформи для подальшого зростання.

IBES (ua.ibenergystorage.com) - це головна Конференція та Виставка для галузі систем накопичення енергії в Центральній та Східній Європі. Традиційно тема накопичення енергії була частиною таких визначних галузевих подій, як CISOLAR та SEF.

Конференція IBES 2021 відбудеться 8 липня в онлайн форматі, а виставка пройде 7-8 липня паралельно з CISOLAR 2021 у Києві (виставковий центр ACCO International).

Отримати доступ до IBES 2021 ONLINE

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.