⚡⚡⚡ Міжнародний виставковий центр запрошує до участі у весняних промислових виставках Техвесна-2021!

Дати проведення виставок оновлено. Усі виставки відбудуться 27-30 квітня 2021 року.

Місце проведення - Міжнародний виставковий центр, м. Київ, Броварський проспект, 15, павільйон 4, станція метро "Лівобережна"

ВІДВІДАТИ

ВЗЯТИ УЧАСТЬ

Київський технічний ярмарок: машинобудування, металообробка, інструмент, металургія, литво, зварювання, обробка поверхні, захист від корозій, гідравліка, пневматика, підшипники, компресори, приводи, двигуни, автоматизація виробництва, підйомно-тренспортне та складське обладнання, зразки, стандарти, еталони, прилади, безпека виробництва.

Зареєструйтеся онлайн!

PLAST EXPO UA: сировина, технології і обладнання для переробки полімерів, машини для литва під тиском, екструдери, обладнання для вторинної переробки полімерних відходів, термо-формувальне, допоміжне обладнання, конструкційні пластики, композитні матеріали, хімічні волокна та нитки.

У рамках виставки відбудуться:

  • Міжнародний бізнес-форум для спеціалістів у галузі поліуретанів
  • Відкрита дискусійна платформа "Циркулярні технології в полімерній індустрії"

Зареєструйтеся онлайн!

ADDIT EXPO 3D: системи та обладнання для адитивних технологій та 3D-друку, інструмент і прес-форми, системи автоматизації процесів, матеріали та композити, модифікація матеріалів, контроль якості, програмне забезпечення, проекти, розробки, навчання, спеціальна література, надання послуг.

Зареєструйтеся онлайн!

ЛАК&ФАРБА EXPO UA: лакофарбові покриття та матеріали, сировина, обладнання та технології для їх виробництва, обробка поверхні, тара і упаковка, дозуюче, миюче обладнання, сортувальні машини, обладнання для підбору кольору.

Зареєструйтеся онлайн!

Одночасно у павільйонах 1-3 відбудуться виставки:

  • Зброя та безпека: озброєння та військова техніка для армії і правоохоронних органів.
  • АВІАСВІТ: літальні апарати всіх типів і призначень, будівництво, ремонт, модернізація та технічне обслуговування авіаційної техніки, ракетних системі космічних апаратів.
  • EXPERT SEQURITY: відеоспостереження, контроль доступу, сигналізація і оповіщення, охорона периметру, автоматизація будівель, захист інформації.

Міжнародний виставковий центр

м. Київ, Броварський проспект, 15

станція метро "Лівобережна"

+380(44)201-11-56

plast@iec-expo.com.ua 

iec-expo.com.ua

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.