15-18 червня 2021 р. у Міжнародному виставковому центрі на Лівобережній (Броварський пр-т, 15) відбудуться Міжнародна спеціалізована виставка «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2021» та Міжнародний авіакосмічний салон «АВІАСВІТ – ХХІ»

Виставки проходять згідно з розпорядженнями Кабінету Міністрів України.
Стратегічний партнер виставки «Зброя та безпека» – ДК «Укрспецекспорт» (ДК «Укроборонпром»).
Стратегічний партнер авіакосмічного салону «Авіасвіт-ХХІ» – всесвітньовідомий авіабудівний конгломерат Embraer (Бразилія).

Такого ви не побачите на параді! – на площі 30 000 м² найновіші розробки у сфері оборони та авіакосмічної галузі представлять 332 підприємства, у т.ч. 35 іноземних компаній з 13 країн.

Так, вперше на виставці будуть представлені:
- Embraer, всесвітньо відомий авіабудівний конгломерат (Бразилія);
- Lokheed Martin, CША (перша у світовому топ-100 рейтингу компаній за обсягами продажів озброєння та військових послуг у 2019 р., згідно з даними SIPRI – Стокгольмського міжнародного інституту досліджень проблем миру); - Firefly Aerospace Inc, США (компанія вихідця з України бізнесмена Максима Полякова, що має контракти з НАСА на доставку вантажів на Місяць в рамках програми CLPS проекту Артеміда);
- Експозиція Міністерства економічного розвитку, праці та технологій Республіки Польща;
- Fireway – переможці хакатону NASA Space App Challenge в категорії «Найкраще використання технологій»;
- результати кооперації компаній Нібулон (м. Миколаїв) і OCEA (Франція) у виробництві катерів берегової охорони;
- експозиція Ради Національної безпеки і оборони України, з демонстрацією спроможностей Національного координаційного центру кібербезпеки,
- експозиція новоствореної Національної Асоціації підприємств оборонної промисловості України.

Також відбудуться премʼєрні покази новітніх зразків оборонної продукції.

В рамках ділової програми – понад 20-ти змістовних заходів різних форматів. Це, зокрема, Фінал п'ятого конкурсу інженерних стартапів у сферах космічних технологій та активної біоелектроніки Vernadsky Challenge з грантом у 2 млн. гривень (організатор ГО «Асоціація «Ноосфера»), семінар «Досвід проведення балістичних випробувань засобів індивідуального та колективного бронезахисту» (Національний університет оборони України ім. І. Черняховського), низка семінарів з актуальних тематик для представників правоохоронних органів, зокрема «Захист інформації за технічними каналами» (Державний НДІ МВС України) та інші події.

Купуйте квитки зі знижкою онлайн https://cutt.ly/RnkATPi 


Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.