33-я BI-MU, Xylexpo та Viscom Italia пройдуть разом у жовтні на Rho-fieramilano

 

BI-MU — міжнародна виставка верстатів, робототехніки та систем автоматизації, адитивного виробництва, цифрових та допоміжних технологій, Xylexpo — виставка обладнання, технологій та комплектуючих для деревообробки та меблевої промисловості, а також Viscom Italia, провідна європейська виставка в галузі візуальних комунікацій, пройдуть у жовтні 2022 року у виставковому центрі Rho-fieramilano.

 BI-MU та Xylexpo розпочинають свою роботу в середу, 12 жовтня, і закриються у суботу, 15 жовтня; Viscom Italia виходить на сцену у четвер 13 жовтня і триватиме до 15 жовтня, у залах 8/12.

 Рішення організаторів об'єднати заходи ідеально підходить для учасників виставок та дає шанс відвідувачам ознайомитись одночасно з трьома експозиціями.

 Завдяки спільному рішенню трьох організаторів це дуже просто реалізувати.

Це дозволить експонентам збільшити кількість потенційних відвідувачів. У той же час відвідувачі отримають можливість ознайомитися не тільки з виставкою, що їх цікавить, а й одночасно відвідати інші заходи, насолодитися більш живою та яскравою атмосферою ярмарку та отримати більш якісні спільні послуги, посилені організаторами заходу з трьох сторін.

«Viscom Italia — це чудова можливість для всіх компаній, які бажають бути в курсі останніх галузевих тенденцій та інноваційних технологічних рішень у галузі цифрового друку, гравіювання, лазерного та трафаретного друку, вишивки, оформлення інтер'єру та візуального мерчендайзингу», — коментує Массиміліано П'єріні, керуючий директор виставки Reed Italia. «Експоненти та відвідувачі BI-MU та Xylexpo зможуть ознайомитися з незліченними можливостями та матеріалами для створення нових продуктів та комунікаційних моделей з високим візуальним впливом».

Ріккардо Гасліні, голова організаційного секретаріату BI-MU, організованого EFIM, зазначив: «BI-MU та XYLEXPO співпрацюють уже два роки, щоб запропонувати своїм учасникам більш широке коло відвідувачів. Ось чому ми співпрацюємо. Приєднавшись до Viscom Italia, ми безумовно залучимо ще більше відвідувачів, що принесе користь усім учасникам виставки. Як організатори виставки, ми чудово розуміємо, що заходи, що перекриваються, допоможуть зробити їх більш живими та яскравими, і скористатися розширеними послугами, що надаються Rho-fieramilano для задоволення потреб більшої кількості операторів у кожному із залів».

 "Ми живемо в період великих перетворень, коли необхідно бути трохи сміливішими і прагнути йти новим шляхом", — додав Даріо Корбетта, директор Xylexpo. «Майбутня виставка підкреслює бажання всіх учасників ринку обробки деревини та похідних з неї матеріалів зібратися разом, використовуючи всі можливості нової епохи, коли різні виробничі процеси стають все більш близькими та універсальними, а пошук рішень може відбуватися у «сусідних галузях». Це також відноситься до цифрового друку, який в даний час є все більш популярним техпроцесом, що використовується при обробці поверхонь різних меблів.

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.