Аналітичний огляд від АППАУ «САПР в машинобудуванні»

Пропонуємо Вашій увазі аналітичний огляд про стан САПР в машинобудуванні. Огляд містить позиції десятка експертів з середовища проектувальників – конструкторів, вендорів САПР, машинобудівників, інтеграторів та університетів, кластерів ІАМ.

Експерти зафіксували три ключові виклики в розвитку САПР – низька культура ринку, низький рівень передачі знань та технологій, недостатня доступність софту по причині низької платоспроможності підприємств з машинобудівного сектору та інжинірингу. Огляд містить короткий опис 2-х бенчмаркингових організацій – миколаївської MDEM та харківського ФЕД. В огляді також надаються 7 опцій яким чином можна відповідати на вказані виклики.

Цей огляд став можливим завдяки серії заходів, які були ініційовані кластерами ІАМ з Харкова, Запоріжжя та Миколаєва за підтримки АППАУ й відбувся в рамках проекту ClusteRISE. Детальна інформація, зібрана в рамках серії івентів – запитуйте за е-адресою info@appau.org.ua

АППАУ буде продовжувати подібні аналітичні огляди по іншим секторам – наступні плануються в областях робототехніки та предиктивного обслуговування. Ми запрошуємо експертів та організації з секторів машинобудування та інжинірингу до співпраці.

З повагою, команда АППАУ.

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.