«Антонов» придбає у польської компанії вакуумну піч за €1 млн

Польськакомпанія Seco/Warwick SA сталапереможцемутендерінапостачаннядержавномупідприємству «Антонов» вакуумноїтермічноїпечізпропозицією €960 тис. застартовоївартості €1,42 млн.

Про це свідчить відповідний тендер у системі Prozorro, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMKcenter.

Згідно з документацією, у разі укладання договору польська компанія має до кінця 2022 року поставити вакуумну термічну піч з числовим програмним забезпеченням для обробки виливків зі сплаву «ВЖМ-4».

Агрегат використовуватиметься для виробництва деталей авіаційних двигунів, зокрема, робочих лопаток першого та другого ступенів турбіни високого тиску двигунів «ВІ-28». Контроль монокристальної структури кожної виливки проводиться двічі – до і після термічної обробки.

Піч повинна забезпечувати можливість виконання режимів паяння та високотемпературної обробки габаритних деталей з високим ступенем вакууму та швидкістю охолодження.

Приймання обладнання проводитиме держпідприємство «Івченко-Прогрес». Гарантійний термін печі повинен становити не менше ніж 24 місяці з моменту введення в експлуатацію, а рік виготовлення – не раніше 2021 року.

Довідка

Польська компанія Seco/WarwickSA спеціалізується на виробництві обладнання для металургійної та термообробної промисловості. Компанія постачає печі провідним компаніям в авіаційній, автомобільній, машинобудівній, медичній, інструментальній, енергетичній та комерційній галузях термообробки.

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.