"Антонов" замовив швейцарські верстати за 116 мільйонів

Держпідприємство "Антонов" 1 грудня за результатами тендерів підписало два договори із компанією Alfleth Engineering AG (Швейцарія) про купівлю двох верстатів за суму 3,79 млн євро, або 115,88 млн грн.

Про це повідомляється у системі "Прозорро", передають "Наші гроші".

До кінця 2022 року на умовах DAP Київ поставлять два верстати виробництва Huron Graffenstaden S.A.S., французької "дочки" індійської Jyoti CNC Automation Limited.

Економія склала 0,5% від 116,47 млн грн.

На обох тендерах єдині конкуренти переможця пропонували трохи нижчі ціни, однак їх відхилили. На більших торгах це було ПП "Соутех" із верстатом Dynamill G5 PC3 від Mecof S.r.l. (Італія) із групи EMCO за 2,19 млн євро, а на менших – ТОВ "Варитек" із верстатом Doosan BM2740U від Doosan Infracore Co., Ltd. (Корея) за 1,45 млн євро.

Згідно протоколів замовника, "Соутех" запропонував верстат зовсім іншої конструкції, ніж вимагалось, не надала низку документів і не вказала в оновленій пропозиції вартість послуг.

"Варитек" запропонував корейський верстат, а тендерна документація вимагала, щоб виробник був із ЄС, Швейцарії, Великобританії, США або Японії. Також замовник зауважив невідповідність технічних параметрів і нестачу досвіду поставки у 2015-2020 роках аналогічних верстатів на підприємства, пов’язаних саме з виробництвом літаків.

Ранее мы писали:

ALFLETH Engineering. Продавать высококлассное оборудование — не работа, а удовольствие

Hembrug: ТОЧЕНИЕ С КАЧЕСТВОМ ШЛИФОВАНИЯ

Я вижу, как расту вместе с DOOSAN

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.