APEER і arivis об’єднуються під брендом ZEISS

Програмні комплекси для аналізу зображень arivis і APEER об'єднаються під торговельною маркою ZEISS.

Лінійка продуктів ZEISS arivis пропонує користувачам передові технології, які допомагають їм більш ефективно отримувати та візуалізувати важливі дані, незалежно від їхньої складності. 

Із квітня 2023 року вони будуть поступово змінювати назви та об’єднуватися в сімейство продуктів arivis, що не залежать від апаратного забезпечення. Ці події завершать поглинання arivis AG і зміну її назви. Нова дочірня компанія буде називатися Carl Zeiss Microscopy Software Center Rostock Gmbh. Ребрендинг буде відбуватися поетапно протягом поточного року.

Портфель програмного забезпечення ZEISS виріс як за рахунок власних розробок (таких як APEER —хмарна платформа для обробки й аналізу мікрофотографій для застосування в різних сферах біотехнологій і матеріалознавства), так і за рахунок стратегічних придбань (таких як arivis). Однак відгуки клієнтів показали, що різноманітність продуктів може викликати плутанину. Щоб спростити спілкування та краще обслуговувати клієнтів, ZEISS вирішила об'єднати всі програмні продукти, які працюють незалежно від конкретного устаткування або формату зображення, під назвою «ZEISS arivis», використовуючи, таким чином, уже існуючу репутацію arivis як провідної технології аналізу зображень.

 

Що зміниться?

 

Поточні продукти arivis отримають нові назви:

https://www.arivis.com/hs-fs/hubfs/arivis-products-2.png?width=2004&height=520&name=arivis-products-2.png

  • Visionvr стане ZEISS arivis Pro VR або у вигляді окремої ліцензії на віртуальну реальність, або у вигляді додаткового інструментарію до arivis Pro.
  • Visionhub стане ZEISS arivis Hub

https://www.arivis.com/hs-fs/hubfs/arivis-hub.png?width=2012&height=540&name=arivis-hub.png

https://www.arivis.com/hs-fs/hubfs/apeer-goes-cloud.png?width=2012&height=540&name=apeer-goes-cloud.png

 

Набір інструментів машинного навчання буде називатися набором інструментів AI arivis, зараз доступний у хмарі ZEISS arivis Cloud і, починаючи з Vision4D 4.1, також яклокальний модуль анотацій і навчання для всіх програмних продуктів ZEISS Microscopy.

Більш докладна інформація: https://www.zeiss.de/mikroskopie/wir-ueber-uns/press-releases/2023/rebranding-arivis-und-apeer.html#introduction

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.