Arquus збільшує випуск ходових частин для гаубиць

Французький виробник броньованих вантажівок Arquus повернувся до виробництва ходових частин для гаубиць, оскільки війна в Україні підвищує попит на артилерію.
Незважаючи на галузеву тенденцію до більш високотехнологічного озброєння, такого як безпілотники та керовані ракети, традиційні бойові машини, такі як французькі гармати Caesar та американські HIMARS, допомогли змінити хід війни в Україні.
У січні Франція оголосила, що направить в Україну ще 12 гаубиць Ceasar виробництва французької групи Nexter на додаток до 18 поставлених раніше, що підвищило попит на ходові частини виробництва Arquus.
Генеральний директор Arquus Еммануель Левашер повідомив Reuters, що фірма раніше припинила виробництво деталей для ходової частини, тому що донедавна на них не було попиту. Але все змінилося, оскільки запаси французької армії потрібно терміново поповнювати. «Попит може бути ще вищим, особливо на експорт, що спонукало нас відновити виробництво тут, у Ліможі», – сказав він.
Arquus, раніше відомий як Renault Trucks Defense, тепер належить Volvo. Вона виробляє лінійку легких військових транспортних засобів, у тому числі бойову вантажівку Scarabee для ведення бойових дій у міських умовах, а також логістичні та військові транспортні засоби VLRA. безпосередньому контакті з військовими відомствами країн регіону та України", - сказав Левачер.
Міністр оборони Себастьєн Лекорню звернувся до французьких виробників військової техніки з проханням розширити потужності до «режиму воєнного часу» та пообіцяв повернути деякі раніше передані на аутсорсинг технологічні процеси. Країни Заходу постачають Київ зброєю та іншим спорядженням, виснажуючи свої власні запаси та вимагаючи їх поповнювати. Це викликало бум у виробників зброї. Уряди країн від Парижа до Вашингтона закликають їх нарощувати випуск продукції, оскільки брак запасів у багатьох арміях НАТО посилив нинішні проблеми.
Джерело https://www.reuters.com

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.