Безкоштовні онлайн-консультації лікарів для мешканців України

 

Viveo Health надає безкоштовні консультації лікарів для людей в зоні бойових дій України. Люди, які постраждали від Української війни, можуть безпечно отримати медичну консультацію ліцензованого онлайн-лікаря цілодобово і без вихідних через аудіо- або відеодзвінок, де б вони не знаходилися. Viveo Health об’єднує лікарів з більш ніж 11 країн, щоб забезпечити безкоштовне відвідування лікаря на вимогу за всіма медичними спеціальностями, готовими надавати медичні послуги онлайн українською, англійською та російською мовами. Послуга для українців безкоштовна.

 

Щоб підключити онлайн лікарів, вам потрібно:

  1. Завантажте програму Viveo Health
  2. Виберіть онлайн лікарів усіх спеціальностей
  3. Замовте онлайн-консультацію 24/7
  4. Зверніться до лікаря онлайн за лічені хвилини

 

 

Понад 2 000 000 громадян України зараз покинули свої домівки через вторгнення Росії. Зокрема, це люди похилого віку, діти й жінки, які були змушені покинути свої домівки, звичне життя, друзів і рідних. Життя понад 40 мільйонів людей в Україні все ще під загрозою через вторгнення російських військ 24 лютого. 

 

Viveo Health, провідна світова компанія з технологій охорони здоров'я, у середу оголосила, що надаватиме послуги з технічного забезпечення безкоштовних онлайн-консультацій лікарів для всіх людей у зоні бойових дій в Україні. Консультації надаватимуть лікарі зі всього світу, які розмовляють українською, російською або англійською мовами. Оскільки інфраструктура системи охорони здоров’я в Україні дуже постраждала, Рауль Келло, генеральний директор Viveo Health, оголосив, що медичні працівники з будь-якої сфери, які хочуть підтримати українців, можуть зареєструватися на платформі й почати надавати безкоштовні медичні онлайн-консультації тим, хто цього потребує.

 

«Ми закликаємо всіх лікарів, медсестер, терапевтів та інших медичних фахівців долучитися, щоб підтримати народ України в його медичних проблемах. Перехід від очних консультацій до телемедицини не тільки врятує життя людей, але й дасть змогу медичним працівникам зі всього світу допомагати тим, хто постраждав від агресії», – сказав генеральний директор Рауль Келло.

 

Зацікавлені лікарі можуть зареєструватися на сторінці https://doctor.viveohealth.com/doctor-registration

 

Усі люди в зоні бойових дій в Україні можуть безкоштовно поспілкуватися з лікарями за допомогою відео- або голосового виклику через мобільний застосунок Viveo Health, доступний у Play Store та App Store. Наразі через нашу платформу українці можуть отримувати консультації лікарів щодо фізичного та психічного здоров’я. У невідкладній ситуації це не допоможе, оскільки в таких випадках людині все одно доведеться звертатися в найближчий медичний заклад, де лікар може очно надати невідкладну допомогу після оцінювання стану. Подробиці щодо послуги читайте тут: https://viveohealth.com/uk/stand-with-ukraine/ 

 

Viveo Health має на меті розширити доступ світу до послуг з охорони здоров’я, щоб зробити їх доступними щонайменше для 1 мільярда людей до 2025 року. Розробляючи провідну платформу послуг телемедицини, ми віримо, що в кожної людини має бути доступ до цілковитого фізичного, психічного й соціального добробуту незалежно від місця проживання.  

 

 

Контакти:

Рауль Келло (Raul Källo), генеральний директор Viveo  

Raul@viveohealth.com   

(+372) 5011089

 

X

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.