До 2026 р. ринок розподіленої генерації України зросте у 5 разів до $2,5 млрд

Форум "Ефективні енергетичні рішення для власного споживання"

Згідно свіжого аналітичного звіту, представленого 2 вересня 2021 р. Global Industry Analysts, глобальний ринок енергетичних рішень для власного споживання зросте до 2026 р. на понад 200% - до $386,7 млрд. і головним драйвером цього розвитку стане сегмент сонячної енергетики.

Також додатковим позитивним чинником виступить розвиток індустрії energy storage та зниження вартості рішень для зберігання енергії.

За прогнозом IB Centre, український ринок енергетичних рішень для власного споживання зросте до 2026 р. у 5 разів - до понад $2,5 млрд.

Зокрема, вже за 2022 р. даний ринок може подвоїтись (до $0,9 - 1 млрд), у першу чергу за рахунок розвитку напрямку інсталяцій сонячних електростанцій для потреб промислових компаній, орієнтованих на експорт продукції до країн ЄС.

Про те, як підприємствам скористатись новими технологічними та економічними можливостями для розвитку власної генерації досвідчені галузеві спеціалісти в деталях розкажуть під час Форуму "Ефективні енергетичні рішення для власного споживання", який відбудеться 14 вересня у Києві наживо (готель "Прем’ер Палас") та онлайн 

Форум збирає власників та топ-менеджерів, а також технічних спеціалістів підприємств, які сфокусовані на тому, щоб вивести бізнес на новий етап розвитку, головним драйвером якого є власна сонячна електростанція.

❗ Головна тема спеціалізованої галузевої події - сучасні технологічні моделі у сфері сонячної енергетики для енергозабезпечення підприємств.

ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ФОРУМІ

14 вересня, початок о 15:00

Гібрдний формат участі: наживо та онлайн-трансляція

Київ, готель «Прем’єр Палас», 2 поверх, зал «Софіївський Гранд Хол» (вул. Пушкінська 5-7)

*Реєстрація обов'язкова. Кількість місць обмежено.

Зареєструватись!

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР - СПІВОРГАНІЗАТОР ПОДІЇ:

Photomate – регіональний VAP партнер та CSP (Сертифікований сервісний партнер) HUAWEI у галузі сонячної енергетики в країнах Центральної та Східної Європи, Скандинавії, Прибалтики, Кавказу та Центральної Азії. З 2008 року займає лідируюче положення у сфері постачання сонячних інверторів для комерційних проєктів та домогосподарств. Лише в 2020 році об’єм поставлених інверторів Huawei FusionSolar досягнув майже 1440 МВт встановленої потужності.

Продюсер Форуму: IB Centre – Центр Інноваційного Бізнесу, який реалізує проєкти у сфері клінтех, а також є провідним організатором конференцій, виставок та навчальних програм у у сфері чистих технологій з історією понад 15 років та реалізованими проектами від Брюсселю до Алмати, які прискорили формування галузі чистих технологій.

info@ibcentre.org

+38 044 377 87 27

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.