EU industry day у Харкові – презентація регіональних інновацій Індустрії 4.0

23 березня 2021 року Громадська спілка «Харківський кластер «Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування» спільно з Асоціацією підприємств промислової автоматизації України (АППАУ) і платформою INDUSTRY4UKRAINE презентує кращі інновації регіону в Індустрії 4.0 в рамках Індустріальних днів ЄС та проєкту ClusteRISE.

Там відбудеться презентація регіонального ландшафту інновацій та інноваторів Індустрії 4.0 (карти, - англ. Landscape Іndustry 4.0), обговорення поточного стану в цій сфері, перспектив та існуючих інструментів розвитку інноваційної екосистеми Індустрії 4.0.

Для проведення заходу створений комітет з представників кластеру ІАМ, АППАУ, інкубатора «Харківські технології», Центру 4.0 (ХАІ), ХНУРЕ, ХПІ та низки промислових підприємств. Зараз триває онлайн опитування, яке має виявити кращі інновації регіону в Індустрії 4.0, 23 лютого також пройде вебінар на цю тему.

Захід 23 березня отримує медійну підтримку й моніторинг Єврокомісії, всі матеріали, зібрані для Харківського регіонального Landscape Іndustry 4.0, після заходу будуть розміщені на відповідних інтернет-ресурсах ЄС. Детальна програма події – в підготовці.

Для інноваційних підприємств Харківщини ця подія – унікальний шанс попасти на регіональну карту інноваторів 4.0 відразу на рівні події Євросоюзу, що відповідає цілям інтернаціоналізації та експорту кількох кластерних спільнот Харківщини. Це також гарна можливість для місцевої влади продемонструвати свої амбіції та потенціал в глобальному переході промисловості на Індустрію 4.0.

Організатори запрошують медіапартнерів та спонсорів до висвітлення події, її підготовки, а також підтримки команди аналітиків, яка опрацьовує дані опитування.

Більш детальну інформацію запитуйте за адресою info@iamcluster.kharkiv.ua 

EU industry days – Європейські індустріальні дні

Індустріальні дні ЄС – це серія щорічних заходів Євросоюзу для популяризації  промисловості. Такі дні проходять в багатьох країнах ЄС і служать майданчиком для обговорення викликів, кращих  можливостей та вироблення промислових політик в інклюзивному діалозі з широким колом партнерів. Крім Харкова, в євро-днях 2021 приймають участь також Київ (тема – кліматично нейтральна промисловість) та Миколаїв (тема – зростання конкурентоспроможності регіонів в рамках ЄС). Тематика Харкова в запропонованих євро-комісією 3-х категоріях - «Окреслюючи цифрове майбутнє ЄС» (Shaping EU’s digital future). Деталі - https://europa.eu/newsroom/events/eu-industry-days-2021_en

Про проєкт ClusteRISE

Проєкт ClusteRISE має на меті запуск двох пілотних кластерів за моделлю ІАМ (Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування) в регіонах Харкова та Запоріжжя. Проєкт виконує Асоціація «підприємств промислової автоматизації України» (АППАУ)  за підтримки німецького товариства міжнародної співпраці GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH).  Проєкт розпочався в серпні 2020 й триватиме до грудня 2021. Детальніше - https://appau.org.ua/clusterise/

Про Асоціацію «підприємств промислової автоматизації України» (АППАУ)

АППАУ – одна з провідних українських бізнес-асоціацій, яка об’єднує більше 50 учасників промислових хайтек секторів. Асоціація є координатором національного руху «Індустрія 4.0 в Україні» та розробником проєкту національної стратегії Індустрії 4.0. Вона курує Технічний комітет 185 «Промислова автоматизація», є ідеологом концепцій мережі Центрів Індустрії 4.0, кластерів ІАМ, промислових акселераторів та галузевих дорожніх карт цифрової трансформації. Детальніше - https://appau.org.ua/

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.