EuroBLECH 2022. Ганновер продемонстрував основні тренди майбутнього листообробки

26-а Міжнародна виставка технологій обробки листового прокату EuroBLECH 2022 завершилася минулого тижня після чотирьох днів активної роботи. Загалом 38 076 відвідувачів-фахівців з усього світу приїхали до Ганновера, щоб ознайомитись із листообробкою майбутнього.

Цього року у виставці взяли участь 1300 компаній із 39 країн, стенди яких розмістилися на площі 86 136 квадратних метрів. Святковий настрій та повний портфель замовлень змогли забрати додому багато компаній.

Загалом 35 944 унікальних гостей відвідали виставковий майданчик у Німеччині. Цифри практично збігаються зі статистикою 2018 року, це винятковий результат, особливо з урахуванням складних загальних умов.

«Важко описати, що ми відчуваємо сьогодні після того, як за останні чотири роки багато зробили, щоб це шоу було можливим. Ми вражені фантастичним результатом і пишаємося тим, що EuroBLECH продовжує грати вирішальну роль в об'єднанні світової індустрії обробки листового прокату», — наголосила Евелін Уорвік, директор EuroBLECH, від імені організаторів Mack-Brooks Exhibitions. «Виставка цього року була особливою та надзвичайно важливою для всієї галузі листообробки. Зважаючи на зайняту виставкову площу, можна сказати, що в 2018 році ми досить близько підійшли до рекордних показників», — продовжує Евелін Уорвік.

Цього року 62% експонентів приїхали на виставку з-за меж Німеччини, що на 4% більше, ніж на попередню. Згідно з попередніми результатами опитування виставки, ця тенденція зберігається і серед відвідувачів: більше половини відвідувачів (56%) приїхали на захід з-за меж Німеччини, що робить виставку EuroBLECH справді міжнародною. В основному гості, серед яких був високий відсоток осіб, які приймали рішення (80%), представляли Нідерланди, Польщу, Італію, Швецію, Туреччину, Австрію, Бельгію, Данію та Францію.

Виставка EuroBLECH 2022, яка є ключовим галузевим ринком, надала своїм відвідувачам можливість знайти вирішення своїх поточних завдань та зв'язати їх із підприємствами з усього світу, щоб допомогти їм інтегрувати новітнє обладнання та програмне забезпечення у свій виробничий процес.

Гарячими темами цього року були оцифрування технологічних процесів, стійкість та індустрія 4.0. Багато продуктів та інновацій, представлених на EuroBLECH 2022, було розроблено з акцентом на економічність та ефективність використання ресурсів. «Відвідувачі цього року мали серйозні наміри. Майже кожен другий прийшов на EuroBLECH 2022 із наміром інвестувати. Це на 4% більше, ніж на попередньому заході», — робить висновок Евелін Уорвік. Як експоненти, так і відвідувачі залишилися дуже задоволені виставкою і діловими відносинами. Відвідувачі високо оцінили повноту та різноманітність представленої продукції, а також якість виставкових стендів та безліч живих демонстрацій цифрових процесів.

«EuroBLECH має для нас велике значення. Це справді глобальний захід, тому ми змогли зустрітися з відвідувачами з усього світу, наприклад, з Азії та Австралії. Наша експозиція продемонструвала успішність Bystronic у цих непростих ринкових умовах. — Йохан Ельстер, директор з продажу, Bystronic Group

«Ми провели фантастичний тиждень на EuroBLECH, зафіксувавши рекордну кількість потенційних клієнтів. Атмосфера була феєричною, і було ясно, що клієнти були готові повернутися на EuroBLECH», — Метью Фаулз, директор з групового маркетингу, LVD Company NV.

Переважна більшість відвідувачів представляла промислові компанії (72%), за ними йдуть дилери та фахівці сфери послуг. Найбільш важливі галузі та напрямки діяльності, представлені в особі відвідувачів: машинобудування, будівництво, автоіндустрія, постачальники металопрокату, виробництво чавуну та сталі, виробництво комплектуючих промислового обладнання.

Презентаційна зона EuroBLECH 2022. Крім новинок та численних живих демонстрацій на виставкових стендах, відвідувачі протягом чотирьох виставкових днів могли відвідати 27 інформаційних сесій про інноваційні компанії та проекти, цікаві дискусії та скористатися цінними можливостями для спілкування.

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.