Google розширює підтримку українських стартапів

Гуманітарна криза, що продовжується, в Україні руйнівна для її мешканців. Крім підтримки біженців та боротьби з дезінформацією, Google інвестує у людей та бізнес України

Сьогодні ми оголошуємо про створення Фонду підтримки Google для стартапів України у розмірі 5 млн. доларів США для розподілу грошових винагород без пайової участі протягом 2022 року. Про обрані українські стартапи буде оголошено, і вони отримають до 100 000 доларів США та постійне наставництво Google, підтримку продуктів та хмарні кредити. Цей крок покликаний допомогти українським підприємцям підтримувати та розвивати свій бізнес, зміцнювати свою спільноту та закладати основу для повоєнного відновлення економіки.

В Україні сильна та активна стартап-спільнота. Із приблизно 2000 стартапів в Україні 126 залучили венчурне фінансування з початку 2021 року. Генеральний директор Google Сундар Пічаї (Pichai Sundararajan) зустрівся з низкою українських підприємців у кампусі Google для стартапів у Варшаві. І розповів, чим Google може допомогти спільноті стартапів.

Фінансування — це лише один елемент необхідної підтримки. Google запросив українські стартапи використовувати простір Google for Startups Campus у Варшаві як тимчасовий офіс. Перші кілька стартапів, якими в основному керують жінки, що виїхали з країни, вже працюють у кампусі, і багато хто став свідком їхньої рішучості досягти успіху.

Підтримка українських стартапів допоможе їм досягти успіху та створити технології, яких зараз потребує їхня країна. І в міру того, як регіон почне відновлюватися, стартапи та технологічні компанії відіграватимуть ключову роль у відновленні української економіки, створенні робочих місць для українців та позитивному впливі на міста, в яких вони живуть.

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.