HAAS: верстати в лізинг. Це вигідно!

Haas — виробник універсальних верстатів загального машинобудування, які підходять і для спеціальних завдань. Компанію засновано в 1983 році, вона входить у п’ятірку найбільших виробників металорізальних верстатів у світі.

Тарас Скрипник, «Абпланалп Україна», керівник підрозділу HAAS: «Haas Automation щорічно випускає більше 15 000 верстатів, а також роботизовані осередки, поворотні столи, податчики прутка та штучні заготовки. Розробка унікального роботизованого осередку в десятки разів скоротила процес налагодження обладнання. Це дозволило створити лінійку високопродуктивних комплексів, що вирішують складні технічні завдання навіть у базовій комплектації.

Ми пропонуємо верстати Haas в лізинг за держпрограмою кредитування бізнесу «5-7-9» з процентною ставкою в гривні. Це унікальна пропозиція, в Україні вона доступна лише в нас».

Більше тридцяти років ми постачаємо в Україну металообробне обладнання провідних західних і азійських виробників. Холдинг «Абпланалп» працював з українськими промисловими підприємствами ще до проголошення незалежності в 1991 році. Токарні та фрезерні верстати Haas Automation — це наш профіль.

Подробніше читайте в статті

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.