Харківський “ФЕД” поставить Туреччині компоненти для нових гелікоптерів та винищувача п’ятого покоління

Харківське АТ “ФЕД” під час нещодавньої виставки озброєнь у Туреччині підписало черговий контракт з місцевими замовниками.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Ймовірно, мова йде про проєктування та виготовлення нових компонентів для важкого турецького ударного гелікоптера ATAK-II.

 

"Розробка і постачання протягом одного року. Це агрегати системи управління польотом гелікоптера і гідравлічні системи”, – повідомив Голова правління компанії FED, президент асоціації “Укравіапром” Віктор Попов.

 Голова правління “ФЕД” додав, що протягом поточного року підприємство підписало з турецькими партнерами вже три контракти.

 “Два контракти – це гелікоптерна тематика. Крім цього, ми беремо участь в програмі TF-X (Turkish Fighter Experimental). Це літак п’ятого покоління, винищувач. Так само це величезна робота, дуже стислі терміни. Важливо, що запланована розробка і постачання. Це означає, що ми повному обсязі завантажуємо своїх інженерів, технологів та виробництво”, – зауважив Віктор Попов. “За сукупністю ці контракти – це понад 20 млн доларів”, – додав очільник “ФЕД”.

 Також він висловив переконання, що для підприємств української авіаційної промисловості міжнародна виставка IDEF-2021 була успішною.

 “Основні наші гравці підписали хороші контракти”, – відзначив Віктор Попов.

 Нагадаємо, дещо раніше генеральний директор “Мотор Січ” В’ячеслав Богуслаєв повідомив, що в рамках угоди з турецьким розробником Turkish Aerospace Industries (TAI) зі створення перспективного ударного гелікоптера ATAK-II, українським підприємствам запропоновано “зробити редуктор і все інше, необхідне для гелікоптера, крім фюзеляжу”.

Своєю чергою, у червні цього року запорізька приватна компанія підписала угоду на постачання 14 турбовальних моторів для турецьких гелікоптерів важкого класу.

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.