HARP успішно пройшов ресертифікацію здвоєного підшипника CRU Duplex

Новости

Все новости

У серпні 2021 року здвоєний підшипник CRU Duplex для країн Євразійського економічного союзу успішно пройшов натурні стендові випробування в рамках ресертифікації. Тоді ж на Харківському підшипниковому заводі (HARP) відбувся технологічний аудит органом із сертифікації на залізничному транспорті ТОВ «КазЦСЖТ».

За результатами ресертифікації HARP вкотре підтвердив відповідність випущеної продукції та виробничих процесів вимогам стандартів ЕАС, і як підсумок отримав сертифікат відповідності на наступні п'ять років.

Для країн Євразійського економічного союзу CRU Duplex виготовляється відповідно до вимог ТР ТЗ 001/2011. Здвоєний роликовий підшипник з короткими циліндричними роликами і захисними шайбами заповнений спеціально розробленим компанією Kluberpleх Lubrication мастилом, скомплектований по радіальним зазорам і розмірам отвору внутрішніх кілець і не вимагає проведення додаткових операцій перед монтажем на вісь.

CRU Duplex позиціонується як «циліндрична касета» й альтернатива дорогим «конічним» касетним підшипникам у візках з навантаженням на вісь 23,5 т/с. При цьому забезпечує весь комплекс підвищених вимог до довговічності й ресурсу, міцності й енергоефективності, уніфікації та зручності монтажу або демонтажу.

Міжремонтний пробіг підшипника CRU Duplex збільшений до 800 тис. км при гарантійному терміні експлуатації до 8 років. Виріб зберігає свою працездатність і енергоефективність навіть при низьких температурах до -60º С.

Застосування здвоєних підшипників CRU Duplex – економічно ефективне й технічно виправдане рішення, як при будівництві нового вагона, так і при проведенні планових ремонтів, оскільки дозволяє підвищити надійність буксового вузла, знизити витрати на проведення поточного ремонту вагонів у період їх експлуатації.

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.