HARP їде на виставку Eurasia Rail-2021

Новости

Все новости

Харківський підшипниковий завод (HARP) готується до участі в міжнародній виставці залізничної галузі – Eurasia Rail-2021, що відбудеться у Туреччині (м. Стамбул, 25-27.11).

Спільно зі своїм дистриб'ютором, компанією OZAR GROUP, завод представить буксові підшипники для колії шириною 1435 мм – WJ/WJP 130х240.

Сьогодні одним із безумовних пріоритетів для ХАРП залишається залізнична галузь. Підвищення ефективності роботи залізничного транспорту – одна із найважливіших напрямів у дослідницькій та виробничій діяльності підприємства. Завод поєднує традиційні продукти з інноваційними технологіями, розробляє нові унікальні продукти для задоволення сміливих амбіцій провідних суб'єктів як вітчизняного, так і світового залізничного простору.

ХАРП продовжує активно завойовувати ринок Туреччини. Участь у виставці, яку відвідують понад 12 000 гостей, стане ще однією сходинкою для досягнення мети. Підприємство планує розширити дилерську мережу та налагодити довгострокове партнерство з провідними вагонобудівними підприємствами.

Запрошуємо до Туреччини на виставку Eurasia Rail-2021 – павільйон 3, стенд В261, виставковий комплекс TÜYAP Fair & Congress Centre, м. Стамбул.

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.