Holz Handwerk – 2022. Biesse представляє: все для автоматизації виробництва у ключі Industry 4.0

Holz-Handwerk, з більш ніж 110 000 відвідувачами з усього світу, зареєстрованими на попередній виставці, є міжнародним орієнтиром для обробної промисловості, пропонуючи відвідувачам можливість ознайомитися з останніми інноваціями та ринковими тенденціями.

Компанія Biesse, що пропонує послуги для компаній цієї галузі, має можливість представити в Нюрнберзі новітні рішення в галузі автоматизації. У Холлі 11 можна буде дізнатися, як створити підключену та автоматизовану фабрику завдяки високоінтегрованим технологіям та програмному забезпеченню, здатним запропонувати клієнту швидке та оптимізоване виробництво, не відмовляючись при цьому від персоналізації.

"Завдяки інтеграції машини з системами управління виробництвом, зв'язку з машиною та розумінню, яке встановлюється з оператором, цифрова фабрика набуває форми: це те, що учасники відкриють для себе, відвідавши стенд підприємства Biesse", — стверджує Нікола Джомбіні, Commercial Director Systems.

ТЕХНОЛОГІЇ У ДІЇ

У Холлі 11 компанія Biesse представляє три інтегровані автоматичні осередки, що складаються з обробного центру з кромкооблицовкою Rover B Edge з Synchro, унікального рішення для завантаження та вивантаження Biesse, що перетворює обробний центр Rover на автоматичне вічко; розкрійний верстат Selco WN2, інтегрований з автоматичним складом Winstore та обробним центром Rover B FT, компактний вертикальний свердлильний верстат Brema Eko 2.2 з вантажно-розвантажувальним роботом ROS. Крім того, серед технологій, призначених для кромкооблицювання, на стенді також будуть представлені односторонні кромкооблицювальні верстати Akron 1400 і Stream A. Процес шліфування буде представлений шліфувальними верстатами Viet. На стенді компанії Biesse, що приділяє особливу увагу світові палітурок і має десятирічний досвід у цій галузі, також буде представлений новий Winline, багатопрофільний центр, призначений для автономного виробництва стандартних і спеціальних обкладин, з максимальною простотою і точністю.

Відвідувачі матимуть змогу познайомитися з технологічними рішеннями, що виходять за рамки простих машин. Це можливо завдяки програмуванню, проектуванню та оптимізації виробничих потужностей, отриманих за допомогою пакету B_SUITE та SmartConnection, нового програмного забезпечення для управління замовленнями на підприємстві, починаючи з їх створення та закінчуючи графічним плануванням та фактичним введенням у виробництво.

ДЕМОНСТРАЦІЙНА МЕРЕЖА

З 12 по 15 липня клієнти зможуть відвідати стенд Biesse на Holz Handwerk, а будь-які інші дні в їхньому розпорядженні знаходяться демонстраційні зали Biesse Group, де можна насолодитися особливим та унікальним досвідом. Насправді, останніми роками Biesse Group інвестувала значні кошти на міжнародному рівні, щоб забезпечити через локальну присутність задоволення потреб клієнтів у країнах, де працює компанія, з метою затвердження цінності бренду та технологій Biesse. Конкретним та характерним прикладом таких інвестицій є міжнародна демонстраційна мережа. Зокрема, в Ульмі представлено найновіше обладнання та технології для обробки дерева, пластику та композитних матеріалів, скла та каменю.

"Клієнти займають центральну роль у нашому бізнесі, оскільки вони є передумовою для професійного та успішного використання наших технологій. Ми раді бути в їх повному розпорядженні та надати їм можливість індивідуального відвідування нашої демонстраційної зали. Ми хочемо бути ближчими до них та їх потреб, тому на протязі року ми запланували персоналізовані заходи для всіх галузей, в яких ми працюємо, запрошуємо всіх відвідувачів виставки, і не тільки їх, відвідати демонстраційну залу Ульма для отримання глобального та унікального досвіду в рамках наших технологій”, — каже Себастьян Маршнер, директор з продажу Biesse Deutschland.

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.