Homag Group застерігає!

 

Homag Group повідомляє всім своїм клієнтам та партнерам, що на продукцію компанії поширюються санкції ЄС проти Російської Федерації.

Тому продавати та поставляти обладнання та інші продукти до Росії заборонено! Заборона на експорт товарів та послуг регламентується такими документами: стаття 2a з посиланням на Додаток VII Регламенту Ради (ЄС) 2022/328, стаття 3k з посиланням на Додаток XXIII Регламенту Ради (ЄС) 2022/576, а також Додаток II та Додаток VI Регламенту Ради ЄС 2022/1269.

Те саме стосується і Республіки Білорусь відповідно: з пунктом 1 статті 1f Регламенту Ради (ЄС) 2022/355. пунктом 1 статті 1fa Регламенту Ради (ЄС) 2022/355. статтею 1s з посиланням на Додаток II та Додаток XII Регламенту Ради (ЄС) 2022/355. Також заборонено транзитні операції або так звані обхідні поставки, наприклад, поставка продукції до Росії через треті країни.

Homag Group не несе відповідальності за порушення санкцій іншими операторами ринку, які використовують ії продукцію та надає цю інформацію, щоб захистити потенційних покупців обладнання від порушення санкцій та уникнути відповідних правових наслідків.

Homag в Україні

Ексклюзивним представником групи Homag в Україні є компанія Маркетліс, яка починаючи з моменту свого заснування в 1993 році, спеціалізується на постачанні та сервісному обслуговуванні верстатів, виробничих ліній, допоміжного обладнання, запасних частин, спеціалізованого програмного забезпечення та дереворізального інструменту.

Докладніше: https://marketlis.com.ua

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.