Horizon Aircraft успішно завершила перший етап розробки літака вертикального взльоту і посадки Cavorite серії X

Horizon Aircraft Inc., інноваційний лідер в області гібридних електричних літальних апаратів з вертикальним підйомом і посадкою (VTOL), успішно завершила перший етап проекту AFWERX High Speed. Вертикальний взліт і посадка (HSVTOL). Перший етап контракту передбачав значний обсяг фінансування, який допоміг Horizon прискорити розробку свого інноваційного літака вертикального взльоту і посадки Cavorite серії X.

Раніше в цьому році ВВС США вибрали невелику групу компаній, в яку вошла Horizon Aircraft, для продовження розробки концепції літака HSVTOL. Ініціативу підтримують AFWERX, Інноваційний центр ВВС, Командування спеціальних операцій США (USSOCOM). Програма HSVTOL спрямована на розробку літака, який міг би замінити CV-22 Osprey ВВС, який досягає швидкості 400 узлов (740 км/год) і необхідний для виконання ряду завдань, таких як: доставка та евакуація особистого складу, евакуація хворих і ранених, тактична мобільність.

Проект HSVTOL приймає пропозиції від понад 200 компаній. З них було обрано 35, 11 з яких, включаючи літак вертикального взльоту і посадки Cavorite серії X, в кінцевому результаті отримали інвестиції на перший етап.

Брендон Робінсон, генеральний директор Horizon Aircraft, зазначив: «Програма AFWERX — відмінний приклад того, як Міністерство оборони США використовує гнучкість приватного бізнесу для підвищення військового потенціалу країни надзвичайно ефективним з точки зору витрат. Для нас було честю співпрацювати з елітною командою AFWERX, яка запропонувала багато цінних технічних ідей на етапі 1. Ми з нетерпінням чекаємо можливості розширити це партнерство при реалізації 2 і 3 етапів».

Horizon Aircraft продовжує свої випробування, одночасно працюючи над деталями повномасштабного літака вертикального зльоту та посадки, що матиме значні комерційні та військові можливості.

Про Horizon Aircraft Inc.

Horizon Aircraft — передова аерокосмічна інженерна компанія, розробила перший в світі eVTOL, яка може виконувати більшу частину завдань саме так, як звичайний літак, з більш високою швидкістю, більшою дальністю польоту і корисним завантаженням. Cavorite X5 eVTOL — це унікальна конструкція, безпека, продуктивність і корисність. Літак призначений для швидкого виходу на ринок і заміщення широкого спектру існуючих літальних апаратів.

Horizon Aircraft Inc
Брендон Робінсон з компанії Horizon Aircraft із прототипом Cavorite X5 eVTOL, масштаб якого становить 50%, який, як він очікує, до грудня літатиме у всіх режимах, включаючи переходи.

Horizon Aircraft Inc
Кришки передніх і задніх крил розсуваються, відкриваючи підйомні вентилятори, закриваються та фіксуються на місці для круїзного польоту з наднизьким лобовим опором

Horizon Aircraft Inc
З чохлами Cavorite X5 є найближчим до звичайного літака з фіксованим крилом на ринку eVTOL

Horizon Aircraft Inc
Ця гібридна конструкція обіцяє до 500 км запасу ходу на швидкості 450 км/год, до якої не може наблизитися ніщо інше у світі eVTOL

Horizon Aircraft Inc
Один задній штовхаючий пропелер керує крейсерським польотом, а на обох верхніх крилах є закрилки, а також розділена пара рулів висоти на задньому оперенні

Horizon Aircraft Inc

Із закритими крилами Cavorite X5 обіцяє нижчий опір у польоті, ніж будь-який інша конструкція

Horizon Aircraft Inc

Операції VTOL будуть енергоємними, оскільки вони використовують малі підйомні вентилятори з високим навантаженням на диск

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.