Каталізатором нової техреволюції в енергетиці стане блокчейн

SEF 2021 DIGITAL

У неділю 17 жовтня відбулась подія, яка для масових ЗМІ залишилась майже непоміченою, але її роль для нової технічної революції у глобальній економіці просто “зашкалює”.

Американский фінансовый регулятор — Комісія з цінних паперів і ринків (SEC) схвалила створення біржового фонда на основі біткоїн-ф'ючерсів (ETF). Таким чином на традиційних американских ринках з'явиться перший інвестиційний інструмент, прив'язаний до криптовалюти.

Засновник фонду — компанія ProShares розпочне торгівлю новим інструментом вже за декілька годин сьогодні, 18 октября, на торгівельній платформі NYSE. Продукт будет доступним під тікером BITO.

Так що означає ця новина для економіки та зокрема енергетичної галузі? С біткоїном все зрозуміло: поява офіційних інвестиційних інструментів стане каталізатором зростання вартості цієї криптовалюти як мінімум до $100 000. Більш важливим наслідком цієї події може стати зміцнення позицій блокчейну як платформи для нових технологічних рішень та використання криптовалют для нових бізнес-моделей, в тому числі у енергетиці.

За блокчейн-рішеннями — майбутнє розподіленої генерації, яке передбачає відсутність посередників, чіткий контроль договірних відносин за допомогою смарт-контрактів та миттєві розрахунки споживачів за отриману електроенергію. Це означає усунення посередників на енергетичному ринку та суттєве зменшення ціни електроенергії на величину їх заробітків.

Так, сьогодні це виглядає занадто футуристично, адже гегемонія обленерго, Укренерго та інших посередників виглядає непохитною.

Але так само непохитно виглядали позиції виробників автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння 15 років тому та безкомпромісна позиція Американської Комісії з цінних паперів і ринків по відношенню до криптоактивів всього рік тому.

Що очікує галузь відновлюваної енергетики глобально та які технологічні зміни є невідворотніми, у тому числі для українського ринку?

Головні інсайти ви можете отримати на 14-му Форумі та Виставці Сталої Енергетики Центральної та Східної Європи SEF 2021 DIGITAL, які відбудуться повністю у онлайн форматі 27-28 жовтня.

Також нагадуємо що наближається дедлайн подачі заявок на конкурс кращих проектів у сфері відновлюваної енергетики SEF AWARDS 2021. Останній день подачі проектів — 22 жовтня. Переможчі у 8 номінаціях отримають вперше у світі крипто-нагороди у вигляді NFT-токенів, які є 3D моделями, що можна роздрукувати на 3D принтері.

Зареєструватись на подію та подати заявку на SEF AWARDS 2021 ви можете на офіційному сайті події (натисніть на відповіду кнопку нижче).

Організатор SEF 2021 DIGITAL – компанія IB Centre, яка вже понад 15 років втілює на міжнародному рівні проекти у галузі енергетики та еко-інновацій та є провідним продюсером конференцій, виставок, а також навчальних програм у сфері нових енергетичних та чистих технологій від Брюселю до Алмати, які стали драйвером становлення індустрії чистих технологій та, зокрема, відновлюваної енергетики на ринках що розвиваються.

ВЗЯТИ УЧАСТЬ У SEF 2021 DIGITAL

ПОДАТИ ПРОЕКТ НА SEF AWARDS 2021

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.