LAST CALL! Завтра відбудеться "ІТ DAY": презентація програми Export Evolution IT та експертна панельна дискусія

Останні години реєстрації на онлайн-подію ІТ DAY!

Ви ще встигаєте на експертну дискусію з питань ІТ експорту та презентацію освітньої Програми Export Evolution IT!

Все, що ви хотіли дізнатись про те, як прискорити розвиток вашого бізнесу на міжнародному ринку - в рамках однієї події!

Дедлайн реєстрації: 25 серпня (23:59).

Зареєструватись!

ЩО? IT DAY: презентація освітньої програми Export Evolution IT та панельна дискусія щодо поточного стану, трендів та можливостей для експорту в ІТ секторі.

ДЕ? Онлайн, з використанням платформи ZOOM

КОЛИ? 26 серпня 2021 року, з 11:00 до 14:00

Буде цікаво:

 • презентація першої в Україні спеціалізованої освітньої Програми для IT сектору - Export Evolution IT
 • експертна панельна дискусія щодо актуальних питань розвитку експорту в ІТ секторі
 • унікальна можливість задати питання експертам-практикам щодо розвитку вашого бізнесу на закордонних ринках
 • “SHOW HOW”, де експерти розберуть цікаві приклади учасників, які були надіслані при реєстрації
 • в заключній частині події на вас чекає бонус!

Спікери події:

ключові стейкхолдери IT сектору, іноземні експерти, тренери Програми та представники бізнесу України:

 • Андрій Литвин в.о. директора Державної установи «Офіс з розвитку підприємництва та експорту України”. Експерт з організації зовнішньоекономічних торговельних місій
 • Душан Кулка Керівник Команди з розвитку експорту Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України“. Міжнародний консультант з тридцятирічним досвідом у розвитку експорту, залученні інвестицій та підвищенні конкурентоспроможності. Стратегічний радник з розвитку в Центральній та Східній Європі, він забезпечив успіх числених інвестиційних проєктів. Партнер та виконавчий директор консультаційної компанії Berman Group.
 • Валерій Добровольский Керівник ініціатив для ІТ-сектору Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”. Менеджер з досвідом понад 15 років в комерційному та державному секторах. Керує розвитком ІТ індустрії за напрямами: ІТ експорт, локальний ринок, ІТ кластери, стартапи та інше. Виступає ментором стартап-проєктів.
 • Костянтин Васюк Виконавчий директор Асоціації “IT Ukraine”. Має більше 10 років досвіду роботи в галузі телекомунікацій і інформаційних технологій. Розвиває IT-галузь на посаді Виконавчого директора Асоціації “IT Ukraine”, найбільшої профільної асоціації IT-індустрії в Україні.
 • Ану Малл Наарітс Найбільш відома експертка Естонії з маркетингу та експорту з більш ніж 15-тирічним досвідом в галузі. Керувала продажами та маркетингом декількох міжнародних підприємств. Організувала та провела сотні маркетингових кампаній. Володарка Best Marketing Award 2012. Засновниця та власниця трьох консалтінгових компаній, очолює Tallinn Marketing Week.
 • Піруза Харутюнян Тренерка програми Export Evolution IT

Має практичний досвід розвитку бізнесу на глобальному ринку, трансформації бізнес-моделей та побудови партнерств з такими відомими компаніями як Microsoft, Telia, Danfoss та Ericsson

Зареєструватись!

Реєстрація триває до 25 серпня 2021 року, 23:59. Підтвердження реєстрації та посилання для підключення Ви отримаєте за 1 добу до події.


Виникли запитання або ж потрібна допомога?

Виникли запитання? Потрібна допомога?

Максим Чечелев, Менеджер проекту

maxim.chechelev@mi.ee

Export Evolution IT Program розроблена Фондом підтримки реформ в Україні, Інститутом маркетингу (Естонія) та Офісом з розвитку підприємництва та експорту за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» .

ДУ "Офіс з розвитку підприємництва та експорту"

Україна, 04070, Київ,

вул. Григорія Сковороди 2116

info@epo.org.ua

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.