«Метінвест» у 2022 році інвестує в Україну $1,2 мільярда

Група "Метінвест" планує інвестувати в модернізацію своїх підприємств у 2022 році понад $1,2 млрд.

Про це повідомляє пресслужба групи.

Зазначається, що у 2022 році "Метінвест" продовжить екологічну модернізацію своїх підприємств. Один з основних проєктів – реконструкція системи газоочищення у киснево-конвертерному цеху "Азовсталі". Нові очисні системи планується ввести в експлуатацію поетапно упродовж 2022-2023 років. Очікується, що реконструкція стане найбільшим екопроєктом в історії Групи: інвестиції перевищать $180 млн.

Крім того, цього року завершиться реконструкція газоочисних установок ливарних дворів та бункерної естакади доменної печі №4 та будівництво повітророзподільної установки на ММК ім. Ілліча. Також планується провести заміну системи газоочищення випалювальної машини Lurgi-552А на Північному ГЗК.

У компанії нагадали, що у 2021 році "Метінвест" завершив кілька великих інвестиційних проєктів, серед яких – введення в експлуатацію комплексів циклічно-потокової технології на Північному та Інгулецькому ГЗК.

Також торік Група запустила масштабний проєкт будівництва нового цеху з виробництва холоднокатаного прокату, оцинкованого та фарбованого рулону на ММК ім. Ілліча. Загальні інвестиції у проєкт перевищать $1 млрд. Проєкт дасть змогу замістити понад 1 млн тонн імпорту високоякісним вітчизняним продуктом.

Ще один великий екологічний проєкт 2021 року – реконструкція з новим будівництвом газоочисних установок ливарних дворів та бункерної естакади доменної печі №5 на ММК ім. Ілліча.

Зазначається, що у 2021 році "Метінвест" інвестував не лише у власне виробництво. У Маріуполі розпочалося будівництво "Метінвест Політехніки" – першого в Україні недержавного технічного університету. У новому виші, на будівництво та запуск якого буде спрямовано понад 30 млн євро, запровадять технології провідних світових виробників. "Метінвест Політехніка" стане новим стандартом якісної освіти, що буде безплатною для українців.

Загалом за 16 років роботи Група "Метінвест" інвестувала у модернізацію виробництва понад $11 млрд. Серед найбільших реалізованих інвестпроєктів – будівництво машини безперервного лиття заготівок №4, реконструкція системи газоочищення агломераційної фабрики та листопрокатного стану 1700 на ММК ім. Ілліча, а також модернізація збагачувальної фабрики Центрального ГЗК, який розпочав виробництво залізорудного концентрату та окатишів для технології прямого відновлення заліза (технологія DRI).

За цей період "Метінвест" разом з асоційованими та спільними підприємствами перерахував до бюджетів усіх рівнів України понад 217 млрд грн податкових відрахувань, з яких лише у 2021 році – рекордні 52,7 млрд грн.

Також "Метінвест" продовжує розвивати інфраструктуру у містах своєї присутності, ремонтувати лікарні, вкладати в освіту, культуру та спорт. Соціальні інвестиції Групи за 16 років уже перевищили 3,4 млрд грн. 

Джерело: https://biz.censor.net/n3316735

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.