МВЦ зібрав під одним дахом вчених, виробничників, військових, фахівців у галузі безпеки та пожежегасіння

З 15 по 18 червня 2021 р. на території Міжнародного виставкового центру відбулось одночасно 8 виставок, тематика яких охоплювала широкий діапазон товарів та послуг, як у сфері промислового виробництва, так і у галузі захисту та безпеки.

 • XVII Міжнародна спеціалізована виставка ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА — 2021
 • ХII Міжнародний авіакосмічний салон АВІАСВІТ - ХХІ
 • XIII Міжнародна спеціалізована виставка КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК — 2021
 • V Міжнародна спеціалізована виставка ADDIT EXPO 3D — 2021
 • II Міжнародна спеціалізована виставка EXPERT SECURITY — 2021
 • XIX Міжнародна спеціалізована виставка ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ/ ПОЖТЕХ — 2021
 • XIII Міжнародна спеціалізована виставка PLAST EXPO UA — 2021
 • III Міжнародна спеціалізована виставка ЛАК&ФАРБА EXPO UA - 2021

ВИЗНАЧНІ ПОДІЇ:

1. Підписання ДК "Укрспецекспорт", що входить до складу ДК "Укроборонпром", першого контракту на модернізацію та ремонт літака Військово‑повітряних сил (ВПС) Пакистану.

2. Зустріч керівництва ДК "Укроборонпром" з французькою делегацією під час заходу "Французькі дні охорони та безпеки в Україні".

3. Національна Асоціація оборонної промисловості України та Асоціація приватних оборонних підприємство Індонезії уклали Угоду про військово‑промислове співробітництво.

4. Національна Асоціація оборонної промисловості України та Тбіліський Авіаційний Завод (ТАМ, одне з провідних підприємств Грузії) підписали Меморандум про співпрацю. Меморандумом закріплені наміри сторін співпрацювати в сфері безпеки і оборони

5. Фінал п'ятого конкурсу інженерних стартапів, які розвиваються в напрямку космічних технологій та активної біоелектроніки Vernadsky Challenge. В цьому році в конкурсі взяли участь 89 іноземних і 43 українських стартапів. Переможцями стали команди із Іспанії, України та Словаччини, які і розділили призовий фонд в 2 млн гривень.

6. Презентація компанією АСЕ бойового дрону з штучним інтелектом і технологією невидимості під назвою ACE ONE. Презентація викликала справжній фурор серед відвідувачів виставки та засобів масової інформації, так як аналогів дрону з такими характеристиками в світі поки що немає.

7. Презентація приватним акціонерним товариством "Рамзай" своєї розробки - перший в Україні ударний безпілотний літальний апарат "вертолітного" типу - RZ‑500. БПЛА може знаходитись у повітрі до трьох годин, максимальна дальність складає 300 кілометрів, а тактичний радіус - не менше 60 кілометрів.

8. Прес-брифінг на стенді Міністерства економічного розвитку, праці та технологій Республіки Польща щодо кооперації в авіаційній галузі.

. Зустріч голови Державного космічного агентства України Володимира Тафтая з делегацією Єгипетського космічного агентства на чолі з Заступником Генерального директора Махаммедом Халіл Іракі. На зустрічі відзначили успішний досвід попередньої співпраці України та Єгипту в рамках реалізації спільного космічного проєкту «EgyptSat-1» та заявили про взаємний інтерес у поновленні співробітництва у космічній сфері.

10. «Конференція авіаційної промисловості України - 2021». Основне питання конференції: «Стан та перспективи розвитку авіаційної промисловості України».

Організатори:

 • Асоціація підприємств авіаційної промисловості «Укравіапром»
 • Об’єднання організацій роботодавців авіаційної промисловості України
 • Професійна спілка працівників авіабудування та машинобудування України.

Фотозвіт

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.