На виставці Battery Show Europe Schuler і Sovema презентують свої новинки

На виставці Battery Show Europe, яка відбудеться в Штутгарті з 23 по 25 травня компанії Schuler і Sovema презентують у павільйонах 8 і 10 обладнання, призначене для оснащення гігафабрик з виробництва літій-іонних акумуляторів.

Schuler, Sovema та їх партнери пропонують технічні рішення для всіх етапів — від виробництва акумуляторних батарей до їхньої переробки. © Schuler

 Згідно з останніми оцінками, до 2030 р. світовий попит на літій-іонні акумулятори виросте більш ніж у п'ять разів і складе майже 5000 гігаватт-годин. Щоб задовольнити величезний попит, німецький Schuler разом з італійською компанією Sovema, яку він недавно придбав, представить обладнання та системи для масового виробництва акумуляторів, особливо затребуваних для електромобілів.

Основні технологічні етапи можуть бути реалізовані на виробничих лініях Schuler і Sovema. До них належать рішення для складання та формування акумуляторних елементів. Перші процеси зарядки та розрядки здійснюються під час формування. Крім того, Bitrode, дочірня компанія Sovema, презентує свій новий Bitrode Digital Cycler™. BTDC™ — це прецизійна випробувальна система для заряду та розряду, спеціально розроблена для високопродуктивних регенеративних елементів.

Компанія Schuler також представлена ще й на об'єднаному стенді 8-F61, де демонструються системи для виробництва призматичних і циліндричних корпусів акумуляторів. Тут також можна побачити технології зневоднювання та сушіння від ANDRITZ Separation, які використовуються не тільки у виробництві, але й при переробці накопичувачів енергії, наприклад для вилучення коштовних матеріалів, таких як літій, кобальт або графіт.

   Schuler також пропонує обладнання для виготовлення призматичних і циліндричних корпусів батарей. © Schuler

Про групу Schuler – www.schulergroup.com

Schuler розробляє індивідуальні передові технічні рішення, призначені для всіх сфер формоутворення — від окремого преса до повного виробничого циклу під ключ. Крім обладнання, випускаються засоби автоматизації й інструмент, створені на базі власних ноу-хау, надається сервісна підтримка. Digital Suite Schuler поєднує рішення для технологій формування мереж і постійно вдосконалює їх, щоб ще більше підвищити продуктивність і доступність систем.

Клієнтами компанії є виробники та постачальники автомобілів, побутової техніки й електроніки, ковальського обладнання. На пресах Schuler Group чеканяться монети більш ніж у 180 країнах світу.

Компанія Schuler була заснована в 1839 році. Штаб-квартира компанії знаходиться в Геппінгені (Німеччина). Штат співробітників на виробничих майданчиках Європи, Китаю й Америки, а також у сервісних підрозділах більш ніж 40 країн світу нараховує близько 5000 осіб. Schuler входить до складу міжнародної промислової групи ANDRITZ.

 

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.