new 4.0: Мінстратпром | ClusteRISE - події в Харкові | новий сайт “Метінвест Діджитал”

Головні новини української індустрії 4.0 на кінець тижня 21/08/2020

Політики та стратегії в сфері Індустрії 4.0.

Нове міністерство стратегічних галузей заявляє про свої амбіції - на кону питання не тільки стратегій високотехнологічних галузей, але також інновацій та цифровізації в цих сферах. Аналітик StateWatch дає іншу цікаву інфо, хоча на нашу думку, передчасно робить висновки, формулюючи заголовок «вперед у минуле».

Між тим, робоча група платформи Industry4Ukraine продовжує активну розробку національної програми кластерного розвитку. Вийшла стаття Оксани Кушніренко (Інститут економіки та прогнозування НАНУ) про переваги кластерів для смарт-спеціалізації - вона містить також цілий ряд чудових прикладів, як ЄС системно розвиває інноваційні та цифрові проекти.

Також ми запустили цикл статей по аналізу процесу стратегічного планування Індустрії 4.0 – в 1-ій публікації йдеться про переваги цієї розробки, в 2-ій – про зони росту.

Важливі події

Період відпусток закінчується й відповідно, ділова активність знову на висоті

26-27 серпня, в рамках запуску проекту ClusteRISE в м. Харків відбудеться ряд зустрічей з представниками секторів Інжинірингу - Автоматизації - Машинобудування, а також НДІ та університетів. Також планується підписання меморандуму про співпрацю з регіональними державними органами влади.

26 серпня онлайн мітап по застосуванню блокчейну в Енергетиці планує 482.Solutions наш член АППАУ та технологічний лідер сегменту блокчейн. В якості спікерів в ньому приймуть участь топ-менеджери DTEK, а також партнери з Сінгапуру – центр інновацій в енергетиці Ecolabs. Серед спікерів події – Emanuele Volpe – Chief Innovation Officer, DTEK, Meerim Ruslanova – Regulatory Analyst, Energy Web Foundation, Stanislav Borisov – Innovation Manager, EcoLabs – Centre of Innovation for Energy in Singapore, Roman Kravchenko – СЕО, 482.solutions.

Новини інноваторів Індустрії 4.0 – одним рядком

В «Метінвест Діджитал» - новий веб-сайт, https://metinvest.digital/

Компанія “Інфоком Лтд” вводить в експлуатацію новий вид сонячних станцій «Solar cross»

В Харкові в рамках розробки стратегії міста відбувся круглий стіл по темі “Індустрії 4.0”

Центр 4.0 з Харкова розпочав цикл публікацій перекладених матеріалів на тему предиктивної аналітики. Перший матеріал - про класифікації видів аналітики, вже на сайті АППАУ.

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.