news 4.0: підсумки APM 21 та 3 ключові події цього тижня у листопаді

Новости

Все новости

Наші новини та анонси на початку тижня – він буде не менш насиченим, ніж попередній.

Підсумки 1-ої фази кампанії Asset Performance Management 2021

9 листопада завершилась перша фаза кампанії АРМ, що включала 2 конференції (бельгійська та наша, по країнам СхП), низку експертних обговорень та публікацій. Один з ключових висновків – наші лідери мало в чому поступаються європейським країнам, але загальний рівень АРМ є значно нижчим. Детальніше – за посиланням.

16 листопада – семінар “Кращі кейси Індустрії 4.0” на Промисловому форумі

Кращі експерти АППАУ, інноватори Індустрії 4.0 зберуться в офлайн та промисловому форумі в Києві 16 листопада. Свої кращі кейси в форматі пітчингу представлять IT-Enterprise, Індасофт-Україна, a-Gnostic, Тріада-Зварка, Фанук-Україна. Ми також подискутуємо про переваги відео-кейсів з профі в цій сфері, Rubarb Digital, а також підведемо підсумки події 9 листопада по АРМ. Вхід вільний, захід пройде в Міжнародному виставкому центрі на м. Лівобережна.

17-18 листопада - онлайн Klinkmann / Wonderware

Річний форум компанії Klinkmann по всім країнам СНД (мова - російська) – ключова подія року, яку підтримує й член АППАУ “Клінкманн - Україна”. Форум присвячений інноваційним рішенням AVEVA в промисловій автоматизації. На форумі будуть представлені практичні рішення для нафтогазової промисловості, металургії і гірського видобутку, харчової промисловості й секторів CPG, а також новинки продуктів Wonderware.

17-19 листопада – онлайн Brokerage Event "Smart Manufacturing Matchmaking 2021"

Другий цього року брокеридж івент залучає майже 300 організацій з ЄС. В програмі: вебінари, презентації, зустрічі F2F. Українська участь поки є невеликою – на сайті бачимо 8 учасників. Для чого люди шукають когось в колах, де, на перший погляд, одні конкуренти? Коротка відповідь – you never know… Наприклад, ми не знали, в що може перерости зустріч з кластером Індустрії 4.0 з Брно, але саме в ці дні в Брно наш Запорізький кластер ІАМ розпочинає партнерство з цим чеським кластером, отже результат є. Долучитись та знайти свого партнера.

 


© Copyright, 2021, асоціація «підприємств промислової автоматизації України»

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.