news 4.0: стандарти 4.0 | графік подій на вересень | розширення EIF | 17 проєктів АППАУ

Новости

Все новости

Осінь розпочалась активно – ось наші свіжі новини 4.0 від початку вересня.

Політики та стратегії в сфері Індустрії 4.0

Стандартизація в сфері “Індустрії 4.0” – мейнстрим європейських політик й наша спільнота також намагається робити кроки вперед в цій сфері. Впродовж кількох подій липня та серпня ми резюмували стан в багатьох сферах дотичних до стандартизації 4.0. Сьогодні – заключний вебінар комітету ТК 185 “Промислова автоматизація”, де ми будемо обговорювати низку спільних викликів по розвитку Індустрії 4.0, запрошуємо.

Міжнародні та українські події Індустрії 4.0.

Програма АППАУ на вересень є досить насиченою. 1-го вересня вже відбулись 2 круглі столи в Одесі – “Блакитна економіка” та “PLM/PDM в морському транспорті”, звіти готуються. Наступні події вересня для спільноти від АППАУ та наших партнерів:

  • 14-15 вересня – еко-форум в Запоріжжі / обговорення викликів циркулярної економіки та циркулярної промисловості.
  • 14-16 вересня – виставка Elcom / EIA (м. Київ).
  • 16-17 вересня – 2-ий форум кластерів ІАМ в м. Харкові.
  • 21 вересня – 2-ий регіональний вебінар країн Східного партнерства на тему “Підготовка кадрів в секторі МСП як фактор успішної цифрової трансформації“ (детальна інфо – по запиту).
  • 24 вересня – міні-конференція, присвячена відкриттю Центру 4.0 в агро-індустрії (Полтава, програма в підготовці).
  • 28 вересня - внутрішній мітап АППАУ: створення РГ по робототехніці (програма в підготовці).

У вересні також пройдуть окремі цільові заходи – презентації компанії Waites для промислових підприємств (пропозиції в сегменті APM / PdM) та семінар з робототехніки в Житомирі. Довідкова інформація – звертайтесь на info@appau.org.ua.

Програма Export – Internationalization – Fundraising

Учасники програми EIF підвели підсумки серпня та перших 4-х місяців роботи програми. Ми констатуємо повільне, але невпинне розширення кола МСП, які залучаються до програми участі в грантових проектах ЄС по Індустрії 4.0. Головним викликом програми залишається “активація” технічних експертів – в програмі відсутня активна промоція тих чи інших грантів І4.0, кожен з яких має свою специфіку. З травня 2021, з 42 проєктів на суму більше 5 млн євро, учасники програми подали тільки 4 заявки, з яких виграна 1 (проект BOWI для КПІ).

Відповідно, проектний офіс АППАУ розширює набір експертів, які готові активно включатись та просувати грантові проекти ЄС до наших МСП, а також запрошує нових МСП долучатись. Деталі – тут.

АППАУ резюмувала всі свої попередні напрацювання по фандрейзингу національних та регіональних проектів Індустрії 4.0 в єдиному розділі сайту – “Донорам”. Серед 17 проектних заявок є й проект стимулювання технічних експертів з університетів та НДІ до кращої співпраці з МСП.

АППАУ пропонує державним органам, Центрам 4.0, іншим регіональним та галузевим партнерам стати “спів-власниками” цих заявок й активно просувати проекти в своєму секторі. Звертайтесь на info@appau.org.ua

Новини інноваторів Індустрії 4.0 – одним рядком:


© Copyright, 2021, асоціація «підприємств промислової автоматизації України»

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.