news 4.0: старт конкурсу BOWI | 2 конференції ТТП | конференція АРМ

Новости

Все новости

Наші щотижневі новини про події Індустрії 4.0 в Україні

Політики та програми Індустрії 4.0

Центри 4.0 та DIH (Digital Innovation Hubs) зміцнюють свою мережу та покращують взаємодію. Це є висновком обговорень зібрання технічних університетів з Києва, Харкова, Запоріжжя, Покровська та Львова, партнерів АППАУ від 14 грудня. І це також є результатом зусиль АППАУ цього року до переключення партнерів на модель DIH – це вже 4-ий захід за рік на цю тему, й ми бачимо значне зростання інтересу до моделі DIH. Переглянути відео-записи зустрічі можна з посиланнями – частина 1 заходу, й частина 2.

Найкращим свідченням переваг моделі DIH, є проєкт BOWI, грант, який АППАУ виграла спільно з КПІ. Й вже 14 грудня на конференції ЗВО оголошений конкурс на відбір 20 кращих МСП в цьому проєкті. Згідно умов конкурсу, не менше 20 МСП мають податись на конкурс єврокомісії в середині лютого, й 4 з них отримають гранти до 60 000 євро. Деталі та умови – за посиланням.

Події Індустрії 4.0 в Україні та світі

Сьогодні, 16 грудня проходять 2 важливі події:

  • ТПП України проводить форум “Нові перспективи та діджиталізація для розвитку експорту”. В програмі форуму - панельні дискусії по темам діджиталізації, кластерного та експортного розвитку. Детальніше.
  • Аналогічно, Запорізька ТПП проводить великий промисловий форум “InCo” на якому присутні спікери з Чехії, Литви та Туреччини – детальна інформація тут.

21 грудня завершується кампанія АРМ – керування ефективністю виробничих активів. На фінальній конференції 21.12 будуть представлені кращі бізнес-кейси представників кластерів ІАМ з Києва, Миколаєва, Запоріжжя та Харкова. Запрошуємо.

Детальна інформація

Новини інноваторів Індустрії 4.0 – одним рядком


© Copyright, 2021, асоціація «підприємств промислової автоматизації України»

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.