news 4.0: завершення ClusteRISE | конференції грудня | запуск РГ комітету І4.0

Новости

Все новости

Читайте наші щотижневі новини про події Індустрії 4.0 в Україні

 

Політики та програми Індустрії 4.0

Звіт фінальної конференції проєкту ClusteRISE в Запоріжжі акцентує на важливості трьох ключових компонентів, які лежать в основі Smart Products. Мова про розвинуті інноваційні екосистеми, сильні виробничі ланцюги та культуру співпраці. Звіт детально фіксує хід дискусії по всім ключовим аспектам розвитку молодих кластерів. Детальніше.

В комітеті “Цифрова трансформація промисловості” розпочали роботу 4 робочі групи: Робототехніка, Штучний Інтелект, АРМ (ТОіР та керування активами) та CAD-системи. Ця публікація детально пояснює для чого створені ці робочі групи й запрошує експертів спільноти Індустрії 4.0 приєднуватись.

Уряд знову проігнорував пропозиції АППАУ щодо напрямів розвитку Індустрії 4.0 і які були внесені в Національну економічну стратегію 2030. В бюджеті на 2022 немає жодної статті, яка б стосувалась цих ініціатив. АППАУ розпочала створення широкої коаліції по лобіюванню Індустрії 4.0 та наших ініціатив. Одна з головних – створення законопроекту про стимули для промислових підприємств у впровадженні Індустрії 4.0. Ця публікація надає огляд стимулів від KMPG в світі.

Події Індустрії 4.0 в Україні та світі

14 грудня в КПІ пройде конференція Центрів 4.0 – DIHs. Кількість цих центрів та хабів зростає й конференція має продемонструвати їх стратегію та приклади співпраці університетів з бізнесом. Програма та реєстрація.

16 грудня ТПП України проводить форум “Нові перспективи та діджиталізація для розвитку експорту”. В програмі форуму – панельні дискусії по темам діджиталізації, кластерного та експортного розвитку. Детальніше.

21 грудня завершується кампанія АРМ – керування ефективністю виробничих активів. На фінальній конференції 21.12 будуть представлені кращі бізнес-кейси представників кластерів ІАМ з Києва, Миколаєва, Запоріжжя та Харкова. Запрошуємо.

Експорт – Інтернаціоналізація – Фандрейзинг (EIF)

Питання підготовки експертів по фандрейзингу, доступних для консультування широких кіл МСП в Індустрії 4.0 є одним з головних у розгляді проєкту BOWI. 8 грудня відбувся онлайн мітап Центрів 4.0 та DIH, на якому були обговорені питання бенчмаркингу зарубіжних DIHs та їх показників ефективності, й напрями змін в українських університетах. Детальніше.

Інформація про минулі події та інші новини – одним рядком


© Copyright, 2021, асоціація «підприємств промислової автоматизації України»

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.