news 4.0: APM 21 | Smart.exo | Семінар “Кращі кейси 4.0” | ClusteRISE фінішує

Листопад видається піком ділового сезону – щільність цікавих подій в нашій аженді є дуже насиченою. Але добре, що є вибір – а щоб не помилитись, ми надаємо маленькі поради.

Сьогодні – конференція Asset Performance Management 2021

Конференція за участю європейських та українських експертів в темі управління ефективністю виробничих активів стартує сьогодні в 14:00. З нами – відповідальні менеджери проекту EU4Digital з Литви, керівництво та члени асоціації технічного обслуговування BEMAS з Бельгії, 4 великі українські холдинги й добрий десяток провідних розробників та інтеграторів. Конференція проходить в рамках кампанії АМР, яка буде тривати до кінця грудня. Сайт експозиції вже місить чимало корисних юз-кейсів та експозицію провайдерів послуг та рішень. Детальніше.

Подія must be для всіх керівників департаментів технічного обслуговування, АСУТП та ІТ виробничих підприємств. Буде корисною також для інтеграторів, ОЕМ та розробників Індустрії 4.0.

10-12 листопада – Smart Industry Expo

Мінськ вдруге проводить гібридний форум по цифровій трансформації реальних секторів економіки. Форум масштабний – за участю 5 країн СНД, домінують спікери з РФ та Білорусії. Організатор – Асоціація робототехніки Білорусії. Цього року немає англомовних спікерів, але є “Біржа проектів” – конкурс стартапів. В фінал вийшов наш a-Gnostic, а 10 листопада в панельній дискусії візьме участь ген. директор АППАУ Юрчак О.В. Детальніше.

Форум буде корисним для всіх, хто слідкує за розвитком цифрових технологій в країнах СНД. Програма явно орієнтована на Індустрію 4.0 й окремі презентації будуть корисними для бенчмаркингового аналізу. АППАУ надає доступ до трансляцій в онлайн, – звертайтесь до misha.fedak@appau.org.ua

16 листопада – семінар “Кращі кейси Індустрії 4.0” на Промисловому форумі

В русі 4.0 ми давно не обновляли палітру кращих кейсів І4.0 й XX-ий Промисловий форум в Києві наступного тижня є для цього чудовим приводом. Свої кращі кейси в форматі пітчингу представлять IT-Enterprise, Індасофт-Україна, a-Gnostic, Тріада-Зварка, Фанук-Україна. Ми також подискутуємо про переваги відео-кейсів з профі в цій сфері, Rubarb Digital, а також підведемо підсумки події 9 листопада по АРМ. Вхід вільний, захід пройде в Міжнародному виставкому центрі на м. Лівобережна.

Подія рекомендована всіх учасникам руху 4.0, хто прагне зрозуміти поточний рівень українських інновацій й особливо учасникам Промислового форуму. Захід буде корисним також живим спілкуванням – наші експерти давно не збирались разом, й АППАУ готує кілька сюрпризів для учасників.

17-19 листопада – онлайн Brokerage Event "Smart Manufacturing Matchmaking 2021"

Другий цього року брокеридж івент залучає майже 300 організацій з ЄС. В програмі: вебінари, презентації, зустрічі F2F. Українська участь поки є невеликою – на сайті бачимо 8 учасників. Для чого люди шукають когось в колах, де, на перший погляд, одні конкуренти? Коротка відповідь – you never know… Наприклад, ми не знали, в що може перерости зустріч з кластером Індустрії 4.0 з Брно, але саме в ці дні в Брно наш Запорізький кластер ІАМ розпочинає партнерство з цим чеським кластером, отже результат є. Долучитись та знайти свого партнера.

Як показує приклад вище, захід може бути корисним для всіх хто шукає партнерів за кордоном, особливо - агенцій розвитку та кластерів, інноваторів 4.0 які прагнуть увійти в міжнародні консорціуми, університетів..

25 листопада – заключна конференція проекту ClusteRISE

Це справжня кластерна конференція, де теми дискусі] та свіжі результати проекту ClusteRISE безперечно є цікавими для всіх прихильників кластерного розвитку промислових хайтек. Участь в онлайн режимі є безкоштовною, участь в офлайн – по запрошенням й за наявності сертифікату про вакцинацію. Посилання на захід.

Як показує приклад вище, захід може бути корисним для всіх хто шукає партнерів за кордоном, особливо – агенцій розвитку та кластерів, інноваторів 4.0, які прагнуть увійти в міжнародні консорціуми, університетів..


© Copyright, 2021, асоціація «підприємств промислової автоматизації України»

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.