news 4.0: формування аженди для форуму СІ | успіх Apostera | тренінг по експорту

Новости

Все новости

До Вашої уваги – свіжі новини Індустрії 4.0.

Політики та стратегії в сфері Індустрії 4.0

Теми форуму 13-15 липня по системній інтеграції промислових АСУ отримують розвиток в кількох публікаціях АППАУ. Оглядова стаття на сайті АППАУ розкриває головні тенденції та зрушення в цій сфері за останні 5 років. Інша стаття, від ген директора АППАУ Юрчака О.В. на Linkedin англ. мовою, також акцентує на тому, що просування в Україні через західних вендорів не має успіху. Натомість, системні інтегратори та розробники є головною рушійною силою в розвитку Індустрії 4.0. Водночас, чимало інтеграторів не усвідомлюють цього стану речей. Тому завдання форуму 13-15 липня – консолідувати ці позиції в обговореннях.

Як організувати кластер – 10 порад для початківців” – стаття призначена для ініціаторів кластерного руху в регіонах України й базується на досвіді 2020–21 в запуску кластерів промислових хайтек в 4-х регіонах.

Програма Export, Internationalization, Fundraising

Чудова оглядова стаття на AIN про успіх українського стартапу Apostera в просуванні на світовому автопромі. З неї слідує, що успіх Apostera має кілька складових – а) великий досвід в розробках для автопрому накопичений в Luxoft, 2) фокус та відповідна стратегія на інноваційному продукті в техно 4.0 (змішана реальність), 3) ефективна стратегія в залученні інвестицій.

Ця історія може надихати багато наших інноваційних фірм – національні чемпіони Індустрії 4.0 можуть бути в Україні й їх насправді вже чимало.

Міжнародні та українські події Індустрії 4.0.

8 липня відбудеться онлайн тренінг по експорту “Плануємо зростання: Нові ринки”, який проводить україно-польська компанія MAD, деталі https://bc.biz.mk.ua/novi-rynky/

3 українські кластери ІАМ спільно з АППАУ зберуться в Миколаєві 8-9 липня для обговорення поточного стану та подальшого розвитку, – анонс події.

Новини інноваторів Індустрії 4.0 – одним рядком


© Copyright, 2021, асоціація «підприємств промислової автоматизації України»

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.