news 4.0: Кампанія APM | Конференція Центрів 4.0

Новости

Все новости

Наші щотижневі новини про події Індустрії 4.0 в Україні

Кампанія АРМ на фініші

Проміжний звіт кампанії чітко фокусує на 3-х головних пріоритетах, що мають ввійти в дорожну карту АРМ на 2022, це - 1) Фокус на дорожній карті для МСП, 2) Фокус на цілісності та інтеграції (замість нинішньої тотальної фрагментарності), 3) створення сервісних послуг та сервісних центрів обслуговування. Більше та детальніше – тут.

Якщо в основі дорожніх карт цифрової трансформації лежать бізнес-кейси, то фінальна конференція кампанії АРМ 21 грудня буде фокусуватись саме на них. Вперше в історії нашої Індустрії 4.0 бізнес-кейси будуть демонструвати не великі підприємства, а саме малі та середні. Деталі та реєстрація.

Конференція Центрів 4.0 - DIHs 14 грудня

АППАУ та Центр 4.0 “КПІ” виступають організаторами проведення 1-ої загальноукраїнської конференції Центрів 4.0 та DIHs. На нього запрошуються технічні університети, члени АППАУ з Харкова, Сум, Запоріжжя, Києва, Покровська та інших міст України. Головна мета конференції – обмін досвідом в налагодженні функцій центрів експертизи Індустрії 4.0 у взаємодії з ринком. Деталі та реєстрація.

До дискусій цієї події АППАУ також підготувала оглядову статтю про “стіни між наукою та бізнесом – чи зносимо ми їх, чи будуємо? –рефлексія на цю тему тут.

А до запуску проекту BOWI вийшов відео-анонс ген. директора АППАУ Юрчака О.В. про цей проєкт

Інформація про минулі події та інші новини – одним рядком


© Copyright, 2021, асоціація «підприємств промислової автоматизації України»

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.