news 4.0: КМУ – про Центри 4.0 | звіт форуму ІАМ | Smart Export | Merezha

Новости

Все новости

До Вашої уваги – свіжі новини Індустрії 4.0.

Політики та стратегії в сфері Індустрії 4.0

У середу, 21 липня Кабінет міністрів України затвердив постанову про Центри 4.0 в Україні. Вона готувалась з осені 2020 в Мінекономіки й включає головні положення Центрів 4.0, розроблених в АППАУ в 2018 році. Постанова визначає та закріплює ролі та функції центрів, показники ефективності, порядок їх створення та підпорядкування. О.В. Юрчак, ген. Директор АППАУ в своєму інтерв’ю “Електроблюз” зазначає – “це перший й тому дуже важливий крок вперед”.

Звіт про 1-ий форум кластерів ІАМ підкреслює чинник довіри як головний в кластерній кооперації. Звіт містить ряд цікавих свідчень про те, як молоді кластери України в промислових хайтек стають на шлях справжньої співпраці, в тому числі на міжрегіональній основі.

Програма експорту, інтернаціоналізації та фандрейзингу EIF

Повний звіт 1-го форуму “Системна інтеграція в промислових АСУ” – ще готується. Попередня інформація про результати: форум відвідали більше 150 чоловік, прийняли участь представники 3-х країн, серед них 22 українські експерти. Учасники форуму виробили ряд важливих позицій, зокрема меседж про те, що “Системні інтегратори ОТ-ІТ є рушійною силою в розвитку промислових АСУ, включно з інноваціями”. Повний набір ключових повідомлень (нових смислів), згенерованих на форумі – див тут. Відео-записи всіх днів доступні по запиту.

На цьому тижні виконавча дирекція АППАУ обговорювала можливості співпраці з представниками Казахстану, Іспанії, Німеччини та Ізраїлю.
Між тим триває опитування щодо експортної готовності. Попередні результати кажуть, що тільки 24% представників інжинірингу, хайтек та машинобудування мають формалізовану стратегію експорту та міжнародних відносин. Втім, вибірка ще мала – й тому закликаємо всіх експортерів прийняти участь в цьому опитуванні.

Міжнародні та українські події Індустрії 4.0.

26 липня, в 11:00 в рамках проєкту ClusteRISE відбудеться вебінар “Green deal: через призму стандартів та кластерної взаємодії”. Ключові експерти з АППАУ, Industry4Ukraine, 482.Solutions, Hydrogen Engineering Systems та НОС дадуть свою точку зору про нові можливості зростання кластерів на стику зеленого курсу, нових стандартів та цифровізації. Запрошуємо. Платформа Industry4Ukraine також представить на ньому новий комітет по сталому розвитку.

“Як цифровізація може нашкодити бізнесу?” – серія 1-хв виступів українських експертів 27 липня (онлайн) з цифровізації на задану тему є цікавою як з точки зору формату, так і з урахуванням різних цифрових напрямів та сегментів, що будуть представлені.

Новини інноваторів Індустрії 4.0 – одним рядком

© Copyright, 2021, асоціація «підприємств промислової автоматизації України»

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.