news 4.0: новини BOWI | воркшоп по маркетингу | звіт CluseRISE | безпека в АРМ

Наші щотижневі новини про події Індустрії 4.0 в Україні. 22.11.2021

Серія публікацій «Як долати долину смерті в інноваціях 4.0»

В рамках проекту BOWI АППАУ запустила серію публікацій, які деталізують проблеми створення інноваційних продуктів та рішень за участю університетів. 1-ша публікація розбирає конкретні кейси учасників АППАУ, 2-га – присвячена функціоналу DIH (Digital innovation Hubs), – саме ці структури призначені в ЄС для «переходу долини» тисячами МСП та розробників. В Україні, проект BOWI є першим, який має створити в рамках КПІ справжній DIH.

23 листопада – онлайн воркшоп по маркетингу: як створювати якісний відео-контент

Згідно світових досліджень, найбільш ефективним видом контенту в В2В маркетингу стає відео. АППАУ вже кілька років закликає членів нашої спільноти покращити якість своїх матеріалів в цій сфері, особливо коли мова йде про кейси впровадження.

23 листопада, об 11-ій годині відбудеться воркшоп на цю тему, де наші партнери з Rubarb digital детально представлять можливості та різні аспекти в створенні відео-роликів для промислових та хайтек секторів. Реєстрація – за посиланням.

25 листопада – завершальна конференція проєкту ClusteRISE

Фінальна конференція проекту ClusteRISE відбудеться 25.11 в Запоріжжі. Участь також можлива в онлайн – деталі та реєстрація тут. АППАУ також випустила звіт проєкту - він містить масу цікавих подробиць та висновків щодо розвитку кластерів ІАМ в Запоріжжі та Харкові, й надає рекомендації, важливі для всіх подібних кластерів України.

Продовження кампанії АРМ – дискусія 29 листопада «Питання безпеки на об'єктах критичної інфраструктури»

Кампанія Asset Performance Management продовжується й 29 листопада відбудеться експертна дискусія на тему «Виклики безпеки в керуванні виробничими активами». Мова йтиме про стан та виклики в аспектах функційної та кібербезпеки, як мають бути органічною частиною АРМ. Детальніше – за посиланням.


© Copyright, 2021, асоціація «підприємств промислової автоматизації України»

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.