news 4.0: оновлення інфо по стану І4.0 | САПР в машинобудуванні | Blue economy в Одесі

Цього тижня учасники спільноти мали кілька потужних консолідованих дій, які до певної міри, звітують про наш стан до 30-річчя незалежності України.

Політики та стратегії в сфері Індустрії 4.0

На вебінарі 17 серпня “Діджиталізація промислових МСП”, ген. Директор АППАУ зробив оновлення поточних позицій української Індустрії 4.0. Зокрема, в цій презентації актуалізовані рейтинги України в сфері 4.0 та промисловості, стан стратегування та виконання окремих програм, є кращі приклади та програма перших кроків для керівників МСП.

В рамках підготовки до цього вебінару АППАУ підготувала 3 важливі публікації про стратегічні положення Індустрії 4.0:

Впродовж цього вебінару, а також в вебінарах по стандартам 16 та 18 серпня, свої приклади Індустрії 4.0 демонстрували компанії IT-Enterprise / KOEEBOX, a-Gnostic, Індасофт-Україна, Waites, а також низка наших партнерів з Центру 4.0 – КПІ, НОС ДП “УкрНДНЦ” та з регіонів України.

Комітет платформи Industry4Ukraine “Стала Індустрія” розгортає свою діяльність – круглий стіл на тему Блакитної економіки організується в Одесі на виставці Trans Expo Odessa.

Звіт про 1-ий захід комітету про роль стандартів в зеленій угоді можна знайти за цим посиланням.

Міжнародні та українські події Індустрії 4.0.

Другий кластерний технологічний онлайн-мітап відбудеться 26 серпня по темі “САПР в машинобудуванні”, – запрошуємо.

Новини інноваторів Індустрії 4.0 – одним рядком:

Виконавча дирекція АППАУ щиро вітає всіх учасників спільноти АППАУ та Індустрії 4.0 з 30-річчям незалежності України! Залишаємось вірні своїй місії - розвитку України, як високотехнологічної держави, рівноправного учасника європейських країн в епоху 4-ої промислової революції. Гарних свят!


© Copyright, 2021, асоціація «підприємств промислової автоматизації України»

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.